Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Компанія «Clarivate» пропонує науковцям ЗНУ долучитися до серії вебінарів щодо використання платформи «Web of Science»

Компанія «Clarivate» пропонує науковцям ЗНУ долучитися до серії вебінарів щодо використання платформи «Web of Science»

08.06.2022 13:39

Із дев’ятого до тридцятого червня 2022 року відбудуться безкоштовні вебінари для учених Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), під час яких учасники обговорять можливості використання платформи «Web of Science». Заходи, які організовує компанія «Clarivate», проведе консультантка з регіональних рішень компанії Ірина Тихонкова.

 

Під час онлайн-заходів аспіранти, докторанти та науково-педагогічні працівники ЗНУ зможуть дізнатися як обрати видання для публікації, навчитися ефективно працювати з головними ресурсами «Clarivate» для наукової діяльності та ознайомитися з особливостями нового Journal Citation Reports. Звертаємо увагу, що вебінари безкоштовні. Мова проведення – українська. Необхідна попередня реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за лінком, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше ніж 90% основного часу вебінару.

9 червня 2022

Тема: Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором?

Тези: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? У яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань у переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко та без помилок оформити публікацію за форматом видання? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у «Web of Science Core Collection». Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15-11:15 https://bit.ly/3GePbEa

16:15-17:15 https://bit.ly/3n5brYB

 

14 червня 2022

Тема: Clarivate для науковців

Тези: Мета вебінару – нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами «Clarivate» для наукової діяльності, зокрема з базою даних «Web of Science Core Collection» для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств і грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote – оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click – пошук повних текстів, Publons – презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та на тих, хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15-11:15 https://bit.ly/3PvJPIG

16:15-17:15 https://bit.ly/3MHd2Pa

 

28 червня 2022

Тема: Research Smarter: Світ цитувань

Тези: Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура «Web of Science», звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань і сплячі красуні. Звіт по цитуванню та пов'язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрики використовуються для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук у пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у «Web of Science»? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15-11:15 https://bit.ly/39E8WIV

 

30 червня 2022

Тема: Research Smarter: Новий «Journal Citation Reports»    

Тези: Що чекає нас в новому «Journal Citation Reports»? Як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в т.ч. імпакт-фактор журналу та його варіації, JCI квартиль та інші. І як приймати зважені рішення, де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи це – чергова видатна публікація вже знаного вченого.

Реєстрація:

10:15-11:15 https://bit.ly/3PD4o60

 

На вебсторінці Вітаємо Вас на українській сторінці Clarivate! ви знайдете інформацію про основні продукти компанії та їхні можливості, оновлення ресурсів і розклад освітніх програм: вебінарів, семінарів і конференцій.

Із питань доступу до Web of Science та вебінарів звертайтесь також до наукової бібліотеки ЗНУ (навч. корпус № 2, к. № 140), телефоном 289-12-79 або пишіть на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека