Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбувся день відкритих дверей

На історичному факультеті відбувся день відкритих дверей

На історичному факультеті відбувся день відкритих дверей
10.06.2022 12:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність день відкритих дверей

Зустріч майбутніх абітурієнтів із представниками історичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася 7 червня в online-форматі. На старшокласників та їхніх батьків чекало знайомство зі світлими просторими аудиторіями факультету під час відеоподорожі, яку створив Центр культури ЗНУ. А також – змістовна розповідь про спеціальності, перспективи працевлаштування та кар’єрного зростання, про незабутні роки студентства, які чекають на нинішніх абітурієнтів. А ще, учні отримали відповідь на актуальне запитання: як гарантовано вступити до ЗНУ?

Гостей заходу тепло зустрічали декан факультету професор Володимир Мільчев, модераторка – заступниця декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко; завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, заступник декана з виховної роботи Андрій Омельченко, доцентки Тетяна Винарчук і Тетяна Савчук, старший викладач Юрій Щур та інші викладачі.
Відкриваючи захід, Володимир Іванович привітав гостей – батьків і старшокласників, колег-викладачів. Він висловив сподівання, що присутні на заході абітурієнти – це майбутні студенти історичного факультету: «Запорізький національний університет пропонує багато можливостей для майбутніх здобувачів освіти, і один із найбільш фахових, добре підготовлених, забезпечених кадрами напрямків – це, звичайно ж, історична освіта і суміжні галузі знання, тобто, те, чому навчають саме на нашому факультеті. Минулого жовтня ми відсвяткували своє 50-річчя, і за цей час на базі факультету сформували гарний професійний колектив, який на сьогодні складається з 4 кафедр, дві з яких займаються предметно історією України та історією новітньої України, а також – із кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин і джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін». А це – майже сорок досвідчених науково-педагогічних працівників, відомих науковців, авторів шкільних підручників, громадських і політичних діячів.
Викладачі факультету Ірина Савченко, Юрій Щур, Тетяна Винарчук, Тетяна Савчук, Андрій Омельченко познайомили вступників з освітніми програмами та спеціальностями, серед яких «Історія і політика»; «Діджитал-історія»; «Середня освіта (Історія)»; «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та інші, затребувані в сучасному суспільстві. Їхні виступи супроводжувалися інформативними презентаціями. Дізналися вступники також і про практики на факультеті та про перспективи працевлаштування випускників освітніх програм.
Більш детальна інформація – за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/history/1623
Вступникам розповіли й про цікаве, сповнене подіями студентське життя. Наприклад, йшлося про створений студентом факультету «Музей архітектури Запоріжжя», а також про цікаві заходи факультету та університету, в яких беруть активну участь студенти-історики. Окремо увагу приділили особливостям вступу-2022. Багато питань майбутніх абітурієнтів стосувалося нюансів написання мотиваційних листів. Передбачаючи це, команда факультету підготувала зразки, надавши свої роз’яснення щодо складання мотиваційного листа та його приблизного змісту. Представники факультету залишили в чаті контактні номери телефонів, якими можуть скористатися всі, хто хочуть дізнатися більше про умови навчання та вступу-2022.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини