Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед пріоритетних питань, обговорених під час ректорату ЗНУ, – проведення вступної кампанії

Серед пріоритетних питань, обговорених під час ректорату ЗНУ, – проведення вступної кампанії

Серед пріоритетних питань, обговорених під час ректорату ЗНУ, – проведення вступної кампанії
13.06.2022 17:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ректорат освітній процес вступна кампанія-2022 завершення навчального року

Тринадцятого червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чергове засідання ректорату в змішаному – аудиторному й онлайн – форматах. У своєму виступі ректор Микола Фролов наголосив, що на сьогодні всі зусилля співробітників вишу мають зосередити на профорієнтаційній діяльності. Підготовка до майбутньої вступної кампанії стала головним питанням, котре розглянули учасники заходу. Крім того, під час ректорату йшлося про завершення навчального року, проведення Вченої ради ЗНУ, наукову діяльність співробітників університету.

На початку заходу Микола Фролов заслухав звіти начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів, деканів низки факультетів і представників інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні щодо стану профорієнтаційної роботи, форм співпраці з майбутніми абітурієнтами, актуальних для цьогорічних вступників питань. Зокрема, Микола Олександрович наголосив на важливості роботи не лише з випускниками загальноосвітніх закладів середньої освіти, але й закладів фахової передвищої освіти, які хочуть вступати на старші курси вишу. Він звернувся до Альони Ходаковської, заступниці директорки Економіко-правничого фахового коледжу, і Віктора Черненка, директора Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу, із проханням особливу увагу приділити профорієнтаційній діяльності.
Також у своєму виступі ректор розглянув кадрові питання, пов’язані з роботою та відпустками представників вишу в літній період. Він приділив увагу й питанню ліквідації академічної та фінансової заборгованості здобувачів освіти, особливо випускників бакалаврату. Йшлося під час ректорату й про друк дипломів і додатків для випускників вишу, зокрема щодо прохання керівництва переміщеного Бердянського державного педагогічного університету, який тимчасово розміщений на базі ЗНУ, щодо допомоги у вирішенні цієї проблеми.
Перший проректор Олександр Бондар нагадав присутнім, що 28 червня в змішаному форматі в ЗНУ відбудеться Вчена рада, під час засідання якої розглянуть актуальні питання діяльності вишу. У його виступі також йшлося про необхідність приділити особливу увагу виконанню Наказу МОН України № 527 від 06.06.2022, присвяченого заходам із реалізації Концепції національно-патріотичного виховання. Олександр Григорович нагадав учасникам засідання, що вже розпочалася реєстрація на творчі конкурси, та попросив деканів відповідних факультетів приділити увагу цьому питанню. Він також наголосив на особливостях проведення фахового іспиту до магістратури, на питаннях ведення документації в університеті тощо. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура прозвітував про те, як у ЗНУ забезпечують завершення навчального року. Він подякував усім науково-педагогічним працівникам, задіяним у вирішенні цього актуального питання. Зокрема, йшлося про роботу зі студентами, серед іншого, з представниками інших країн, щодо ліквідації академічної й фінансової заборгованості. Крім того, Олександр Іванович наголосив, що вже створена пробна версія іспит для вступників до магістратури. Її завантажать в електронну систему Moodle й усі охочі студенти зможуть пройти його безкоштовно. Йдеться як про здобувачів освіти ЗНУ, так і про представників інших вишів.
У виступі проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука йшлося про алгоритм вручення грамот студентам за наукову діяльність. Також він згадав, що від МОН України надійшов лист: є вакансії в науковій раді Національного фонду досліджень України й запропонував деканам вишу висунути кандидатури викладачів для участі в конкурсі на їхнє заміщення. Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов звернув увагу присутніх на необхідності визначитися з акредитацією освітніх програм на 2022/23 навчальний рік. Він також нагадав про наказ по ЗНУ "Про актуалізацію бібліотечного фонду університету".
Під час засідання виступили з робочими питаннями та звітами проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, декан економічного факультету Алла Череп, начальниця відділу кадрів Наталя Котляренко, керівниця навчального відділу Валентина Горлач, голова профспілкового комітету університету Борис Павловський, голова студентської ради вишу Моніка Татевосян та інші. Наприкінці ректорату Микола Фролов подякував його учасникам за роботу й закликав докласти всіх зусиль для вирішення актуальних питань життєдіяльності Запорізького національного університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини