Абітурієнтів-2022 запрошують до вступу на ОПП «Середня освіта (історія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Організація навчання на освітній програмі «Середня освіта (історія)» історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувається згідно з трьома принципами. Перший – освіта має приносити інтелектуальну насолоду. Другий – вона має бути універсальною та практично корисною. Третій – освіта має бути захопливою та сучасною.
Саме тому навчальний план розроблений так, аби сприяти розвитку умінь, що їх визначив Всесвітній економічний форум у Давосі, як необхідну передумову побудови успішної кар'єри. Відтак наші науково-педагогічні працівники усвідомлюють, що життя швидкоплинне, зміни стрибкоподібні, а наші можливості адаптуватися до всього цього обмежені. Саме тому акцент у підготовці здобувачів освіти робиться на фундаментальні навички, що допоможуть бути успішними в цьому мінливому світі. Це – креативність, інноваційність, лідерство, критичне мислення, комунікативність, командна праця.
За результатами навчання присвоюється кваліфікація – магістр із середньої освіти (історії). Випускники мають можливість працювати в закладах середньої освіти як у середній, так і в старшій ланці (5-12 класи); в галузі освіти взагалі та в управлінні освітою зокрема; у закладах, що потребуватимуть історичної та педагогічної компетентності, в закладах культури та інших. Випускники мають право вступити до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) в галузі педагогіки, історії. Підготовка передбачає проходження інноваційно-інтерактивних курсів із критичного мислення, педагогічної психології, діджитал-історії, актуальних проблем сучасної України.
Дисципліни з критичного мислення проводитиме професор Сергій Терно, автор найпопулярніших курсів на освітній платформі «Prometheus». Аналітичне мислення, інноваційність, комплексне вирішення проблем, креативність та оригінальність (топ-5 навичок Всесвітнього економічного форуму в Давосі) здобувачі опанують під час вивчення дисциплін з актуальних проблем сучасної України (професорка Галина Турченко), педагогічної психології (професор Сергій Терно), діджитал-історії (доцентка Тетяна Винарчук). Такі важливі навички, як лідерство, соціальний вплив, проєктування, стресостійкість, генерування ідей стануть необхідним надбанням здобувачів завдяки вивченню дисциплін із методики викладання та педагогічного експериментування (професор Сергій Терно), з методології історії (професор Сергій Лях), із проходження науково-дослідної педагогічної практики (професорка Галина Турченко) та інші.
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU