Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики взяли участь у вебінарі з інфомедійної грамотності

Представники факультету журналістики взяли участь у вебінарі з інфомедійної грамотності

Представники факультету журналістики взяли участь у вебінарі з інфомедійної грамотності
17.06.2022 14:24 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес вебінар інфомедійна грамотність цифрова безпека

Студенти 1-2 курсу ОП «Інформаційно-комунікаційна справа» та викладачі факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у вебінарі з цифрової безпеки від проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність».

Модераторкою заходу стала консультантка й тренерка з цифрової безпеки ГО «Лабораторія цифрової безпеки» Аліна Елєвтєрова. Під час вебінару розглянули про такі актуальні теми, як загальні ризики соціальних мереж: які бувають атаки, як зловмисники отримують доступ до акаунтів? Йшлося про надійність паролів. Слухачам порадили, як захистити персональну інформацію. Під час вебінару розглянули небезпеку фішингу: який він буває та змінився за час повномасштабної війни?
Учасники заходу отримали поради, як захистити свої акаунти в соцмережах і месенджерах. Окрему увагу присутніх на вебінарі звернули на культуру роботи з соцмережами. Вони дізналися, що робити з ботами, як коректно ділитися інформацією, що таке чутливі дані та чи варто їх поширювати. Актуальною в умовах війни стала така тема обговорення, як цифрова безпека в умовах окупації. Після завершення заходу представники ЗНУ відзначили його інформаційну насиченість і корисність для всіх, хто на сьогодні, під час дії воєнного стану, працює в інтернет-просторі чи користується соцмережами.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини