Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ГРИЦЕНКО Сергій Миколайович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ГРИЦЕНКО Сергій Миколайович

(07.01.1945, м. Тихорецьк Красноярського краю, РРФСР) – доктор медичних наук (2003), професор (2004). У 1968 закінчив Іванівський медичний ін-т зі спеціальності «Лікувальна справа». У 1970–1978 – лікар-анестезіолог Запорізької міської лікарні №5. У 1978–1991– асистент, 1991–2003 – доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Запорізького державного ін-ту вдосконалення лікарів. З 2003 – професор, з 2004 – зав. кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Сфера наукових досліджень – антиноцицептивне знеболення та гомеостаззабезпечуюча терапія; анестезія та інтенсивна терапія при екстрених оперативних втручаннях, технології гомеостазгарантуючої інтенсивної терапії; анестезія та інтенсивна терапія при трансплантації органів з розробкою стратегії інтегративного анестезіолого-реанімаційного забезпечення. Автор підручника «Трансплантація нирки» (2000).