Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На Дні відкритих дверей факультету менеджменту йшлося про особливості вступу-2022

На Дні відкритих дверей факультету менеджменту йшлося про особливості вступу-2022

На Дні відкритих дверей факультету менеджменту йшлося про особливості вступу-2022
21.06.2022 15:19 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування день відкритих дверей

Сімнадцятого червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся важливий профорієнтаційний захід – День відкритих дверей на факультеті менеджменту. На онлайн-зустріч завітали майбутні студенти та їхні батьки, аби почути про особливості навчання у виші та умови вступу-2022.

Декан факультету Ірина Шавкун привітала учасників зібрання й побажала майбутнім абітурієнтам зробити вдалий вибір майбутньої професії. Вона розповіла про заснування факультету в 1993 році, етапи його розвитку, сьогодення та плани на майбутнє. Абітурієнти дізналися про те, що на сьогодні на факультеті навчається близько 800 студентів, із них 2/3 на денній формі.
Також зі вступниками поспілкувалися науково-педагогічні працівники факультету: Ольга Гудима, Євгенія Маказан, Дамір Бікулов та інші. Майбутнім студентам розповіли про досягнення факультету менеджменту, особливості здобуття освіти за сучасними престижними спеціальностями та перспективи працевлаштування після завершення навчання у виші. Крім того, абітурієнти дізнались від Миколи Світанка про особливості вступу на перший курс бакалаврату та до магістратури в цьому році. Їм розповіли, як проходитиме Національний мультипредметний тест і надали поради щодо написання мотиваційного листа. Вступникам нагадали про етапи вступної кампанії, необхідні документи, ціни на навчання, які в цьому році зменшені на 25% від попередніх. Учасники заходу отримали відповіді на всі актуальні для них питання.

Більше про освітні програми факультету можна дізнатися за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/managament/1626

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини