Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ отримали унікальну допомогу від іноземних колег

Правники ЗНУ отримали унікальну допомогу від іноземних колег

Правники ЗНУ отримали унікальну допомогу від іноземних колег
23.06.2022 08:57 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність співпраця з іноземними науковцями

У складний для нашої країни час дуже приємно, що міжнародні партнери активно допомагають вітчизняним правничим школам. Завдяки патронату Програми USAID «Справедливість для всіх», юридичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) увійшов до переліку 18 вітчизняних правничих шкіл, які отримали ліцензії на доступ до глобальної цифрової платформи «LexisNexis». Цей список складений за підсумками експертного оцінювання поданих заявок.

Вказана база даних забезпечує професіоналам у галузі права можливість користування найбільшою колекцією авторитетних юридичних електронних книг на всіх мобільних пристроях і настільних платформах. Інформаційні інструменти «LexisNexis» дозволяють обмінюватись професійними думками, електронними книгами між кількома користувачами, централізовано купувати електронні книги й ефективно керувати бібліотекою. Цифрова бібліотека «LexisNexis» пропонує більше 1100 електронних юридичних найменувань. А в результаті угоди з OverDrive клієнти бази даних також мають доступ і можливість придбати понад 700 000 найменувань на порталі розробки колекції Content Reserve OverDrive.
Платформа «LexisNexis» має найбільшу колекцію джерел із прецедентного права, статутів і нормативних актів. Плюсом до неї входять джерела новин 40K+, публічні записи 83B+, профілі та документи компанії 700M+, а також чималий список ексклюзивів у всіх типах вмісту. Науково-педагогічні працівники, здобувачі юридичного факультету Запорізького національного університету подякували своїм партнерам за підтримку. Вони докладають максимальні зусилля для забезпечення плідної подальшої співпраці.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини