Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври освітньої програми «Фінанси і кредит» денної форми здобуття освіти успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври освітньої програми «Фінанси і кредит» денної форми здобуття освіти успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври освітньої програми «Фінанси і кредит» денної форми здобуття освіти успішно склали атестаційний екзамен
23.06.2022 16:24 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет освітній процес атестаційний екзамен

Згідно з графіком освітнього процесу, два дня поспіль, 22-23 червня 2022 року, на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), бакалаври спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» денної форми здобуття освіти складали атестаційний екзамен.

Іспит відбувся в дистанційній формі за допомогою програми Zoom та платформи Moodle, що дозволило якісно й повноцінно оцінити рівень знань здобувачів освіти. До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова Наталія Валентинівна Гайдукова, начальниця управління капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Запоріжсталь»; заступниця голови Алла Василівна Череп, докторка економічних наук, професорка, декан економічного факультету, а також – члени екзаменаційної комісії Анатолій Петрович Кущик, кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування; Олена Федорівна Андросова, докторка економічних наук, професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування; Інна Олександрівна Щебликіна, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Технічна секретарка – Ольга Юріївна Штепа, старша лаборантка кафедри фінансів, банківської справи та страхування.
На початку заходу декан економічного факультету Алла Череп привітала всіх студентів і побажала їм гарних результатів. Вона зазначила, що в непростий час дії воєнного стану їм особливо важливо підтвердити рівень здобутих теоретичних знань і практичних умінь і навичок. Декан також відзначила, що серед інших складають екзамен студенти, які захищають нашу країну в складі тероборони, виконують обовʼязки волонтерів і перебувають на окупованих територіях. Із привітанням і побажанням успіху випускникам виступила голова екзаменаційної комісії Наталія Гайдукова. Вона зазначила, що реальний сектор економіки потребує кваліфікованих економістів і фінансистів, а тривала співпраця ПАТ «Запоріжсталь» із ЗНУ підтверджує, що в цьому виші готують висококваліфікованих і затребуваних фахівців.
Тривалість екзамену склала 2 години. Він включав тестові завдання, два теоретичних питання та задачу. Результати іспиту продемонстрували, що студенти засвоїли матеріал на високому рівні й успішно виконали теоретичні та практичні завдання. Зокрема, дипломи з відзнакою підтвердили студенти Дон Валерій, Котухов Дмитро та Матвієнко Данило та студентки Геворгян Гоар, Гурська Аліна, Діброва Вікторія, Кармазіна Вікторія та Соловей Яна. Після оголошення результатів здобувачі вищої освіти висловили подяку членам екзаменаційної комісії за об’єктивність, підтримку та за те, що вони весь період навчання надавали студентам цінні теоретичні та практичні знання. Позитивним є те, що частина випускників бакалаврату спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» уже успішно працевлаштовані.
Члени екзаменаційної комісії привітали випускників з успішним складанням екзамену та присвоєнням кваліфікації бакалавра фінансів, банківської справи та страхування, побажали не зупинятися на досягнутому й обов’язково продовжити навчання в магістратурі. Викладачі наголосили, що фінансова галузь діяльності – дуже актуальна, а здобутий фах – і конкурентноспроможний. Навчання за цією спеціальністю надасть можливість працювати як в банку, так і в страховій компанії, як в кредитній організації, так і в інвестиційній компанії, а також у власному бізнесі. Фінансисти входить до переліку найпрестижніших професій сучасності. Фахівці цієї галузі діяльності високо цінуються за умови їх високої кваліфікації. Вони затребувані не лише у великих компаніях і на виробництвах, але також як консультанти приватних осіб.

Інна Щебликіна,
к.е.н., доцентка кафедри фінансів,
банківської справи та страхування


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини