Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ – серед організаторів конкурсу патріотичного спрямування для дітей

Правники ЗНУ – серед організаторів конкурсу патріотичного спрямування для дітей

Правники ЗНУ – серед організаторів конкурсу патріотичного спрямування для дітей
24.06.2022 13:07 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет громадянська діяльність конкурс правопросвітницька діяльність День Конституції України

Декан юридичного факультету, професорка Тетяна Коломоєць стала співголовою журі конкурсі дитячої творчості «Малеча про Конституцію». Цей захід до Дня Конституції України ініціював департамент освіти і науки Запорізької обласної військової адміністрації за підтримки юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Цього року предметом дистанційного конкурсу стануть роботи учасників – дітей дошкільного віку, присвячені Дню Конституції України. Творче змагання проходитиме за номінаціями: «малюнок, виконаний у довільній технічі на форматі А 4» і «відеоролик (декламування вірша про Україну до 2 хв.)». Для участі в конкурсі необхідно до 27 червня зареєструватися, заповнивши гугл-форму:
https://docs.google.com/forms/d/1fkyfVyxijKqlh9EDu_YolE-LFZv2YNkoFbvejYfDA7Q/edit
Більше інформації про проведення конкурсу – у Наказі департаменту освіти і науки ЗОВА від 21.06.2022 № 210 «Про проведення Конкурсу дитячої творчості "Малеча про Конституцію" (дистанційно)» за лінком:
https://drive.google.com/file/d/1JTpfs-7stKcv30LKxVCr7_NbLCyKaHC6/view
Зазначимо, що представники юридичного факультету не вперше беруть участь у просвітницький акціях національно-патріотичного спрямування, розрахованих на дітей дошкільного та шкільного віку. Знайомство юних громадян України з їхніми Конституційними правами й обов’язками – важливий складник громадянської діяльності правників ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини