Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для вчителів-істориків організували вебінар із підготовки учнів до вдалого проходження ЗНО

Для вчителів-істориків організували вебінар із підготовки учнів до вдалого проходження ЗНО

Для вчителів-істориків організували вебінар із підготовки учнів до вдалого проходження ЗНО
24.06.2022 16:24 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти підвищення кваліфікації вчителів

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка аналітичних семінарах із аналізу помилок за результатами безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО та пробного мультипредметного тесту, проведених на базі вишу. Двадцять третього червня на історичному факультеті відбулася зустріч із вчителями загальноосвітніх закладів середньої освіти.

Під час онлайн-заходу заступниця декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи, доцентка кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Ірина Савченко розповіла про питання, які під час тренінгів викликали найбільші труднощі в учнів. Спікерка надала поради, як підготувати школярів до успішного проходження тестування. Також у вебінарі взяла участь співробітниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Ірина Государєва. Ірина Володимирівна Савченко нагадала, що в ЗНУ традиційно щороку проводять безкоштовні тренінги з підготовки абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. На початку цього року участь у заході, який проходив на базі електронної системи Moodle, взяли 54 учасники. Із них менше 100 балів набрали 25%, 70% абітурієнтів набрали 100-170 балів, 5% – 170-190 балів, а більш ніж 190 балів із 200 можливих не набрав жоден.
Крім того, упродовж 23-31 травня в ЗНУ провели першу сесію пробного тренінгу із складання Національного мультитесту. У ній з історії України взяли участь 225 осіб. Варто відзначити особливість оцінювання НМТ: якщо під час його проходження вказана одна правильна відповідь, то учаснику нараховується 100 балів. Цього разу під час пробного мультипредметного тесту ніхто не набрав менше 100 балів. 100-170 балів набрали 52% вступників, 170-190 балів – 35 відсотків, 190-200 балів набрали 13% абітурієнтів, хоча найвищий бал не отримав ніхто. Варто нагадати, що з 20 по 30 червня в ЗНУ триває друга сесія пробного НМТ, тож усі охочі можуть спробувати свої сили, аби краще підготуватися до складання Національного мультипредметного тесту.
Ірина Савченко проаналізувала кожне завдання, виокремивши ті, які видалися учням легкими, й ті, що викликали певні складнощі. Учасники заходу мали змогу поставити запитання й отримати на них відповіді. Також їм надали презентацію, яка супроводжувала виступ спікерки. Ірина Государєва розмістила в чаті zoom-конфереції гугл-форму, яку освітянам необхідно заповнити, щоб отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. Присутні на заході подякували за змістовний, сповнений корисною інформацією семінар.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини