Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні філологи успішно поєднують навчання та роботу за фахом

Майбутні філологи успішно поєднують навчання та роботу за фахом

Майбутні філологи успішно поєднують навчання та роботу за фахом
27.06.2022 09:02 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет навчання студентів працевлаштування робота під час навчання бібліотека

Студенти філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримують не лише якісну освіту європейського рівня, а й фах, що дозволяє реалізувати себе в багатьох галузях. Так, Ганна Пешнограєва, студентка 2 курсу освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)», голова студентської ради філологічного факультету, вже працює в міській публічній бібліотеці м. Запоріжжя.

Серед випускників факультету – успішні філологи, літературні редактори, коректори, прессекретарі, письменники, перекладачі, вчителі, контент-менеджери, працівники інформаційних, бібліотечних та інших установ. При цьому деяким студентам вдається поєднувати навчання, громадську активність і роботу. Ось що розповідає Ганна Пешнограєва про свою діяльність:
- Робота мені дуже подобається. Увесь день я спілкуюся з різними людьми, намагаюсь максимально задовольнити їхні читацькі запити. Під час обслуговування відвідувачів прагну дізнатися більше про їхні уподобання та бажання відвідувати заходи певної тематики. Бібліотека працює з різними віковими категоріями, тому ми проводимо тематичні заходи та співпрацюємо з багатьма організаціями, аби кожен читач міг обрати собі щось до душі. Хочеться всіх підтримати в цей складний час! Наприклад, для дітей і підлітків влаштовуємо квести, кіноперегляди, пропонуємо настільні ігри. Популярністю користуються тематичні зустрічі з цікавими запоріжцями: письменниками, лікарями, акторами, нутріциологами, стилістами, фітнес-тренерами, екологами. Для студентів і дорослих у бібліотеці також проходять курси англійської мови, хендмейд-майстерні, тематичні вечірки тощо. Така робота вимагає нестандартних рішень, креативності, вміння спілкуватися з людьми, грамотності та уважності.
На думку Ганни Пешнограєвої, робота бібліотекаря дозволяє розвиватися інтелектуально й комунікативно, вона – суспільно корисна та цікава.

Філологічний факультет ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини