Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю всіх із Днем Конституції України!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю всіх із Днем Конституції України!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю всіх із Днем Конституції України!»
28.06.2022 09:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University свято привітання ректора День Конституції України

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили звернення ректора Миколи Фролова до науково-педагогічних працівників, співробітників, здобувачів освіти, випускників й абітурієнтів із нагоди Дня Конституції України:

- На сьогодні, коли наші воїни зі зброєю в руках боронять право нашої країни на існування, життя кожного з нас, а волонтери з усіх куточків держави підтримують і допомагають їм, особливого значення набуває одне з найбільш важливих державних свят – День Конституції України. Пам’ятаємо, що коли у 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю наших громадян, прийняла Основний Закон України — Конституцію, саме цей документ став основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Це – особлива точка відліку, з якою розпочалася нова епоха в історії нашої держави.
Саме прийняття Конституції знаменувало собою остаточне становлення України як держави, в основі якої – принципи демократії та свободи, що гарантують забезпечення політичної та економічної свободи суспільства, а також прав і свобод громадянина. Та варто пам'ятати, що втілення в життя цих європейських державотворчих принципів залежить від кожного з нас. Тому для перемоги нашої в жорстокій війні з окупантами, для її подальшої відбудови й процвітання, ми маємо об’єднатися разом. Саме за цієї умови українці виборять перемогу, аби створити потужну державу, побудовану на основах європейської демократії. Цього дня я від усього серця вдячний усім представникам ЗНУ, хто зараз воює у лавах Збройних сил України чи перебуває в підрозділах тероборони, хто своєю невтомною волонтерською працею допомагає нашим воїнам і підтримує тих, хто найбільше цього потребує. Я бажаю вам здійснення колективної мрії всіх українців – Перемоги нашої вільної, суверенної, незалежної держави, яка свого часу зробила вибір на користь європейського вектору розвитку й, сплативши за це велику ціну, продовжує впевнений рух у цьому напрямку.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини