Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час ректорату в ЗНУ обговорили підготовку до проведення вступної кампанії-2022

Під час ректорату в ЗНУ обговорили підготовку до проведення вступної кампанії-2022

Під час ректорату в ЗНУ обговорили підготовку до проведення вступної кампанії-2022
28.06.2022 10:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ректорат освітній процес вступна кампанія Національний мультипредметний тест Вчена рада

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) двадцять сьомого червня відбулося засідання ректорату в змішаному – очно-дистанційному форматі. Ректор Микола Фролов, представники адміністрації вишу, усіх факультетів і коледжів, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні та структурних підрозділів зібралися разом, аби обговорити актуальні питання, пов’язані з життєдіяльністю вишу, й визначити перспективи його подальшої діяльності.

На початку засідання Микола Олександрович зазначив, що в ЗНУ достатньо коштів для виплати заробітної плати за червень усім працівникам, які отримують кошти із загального та спеціального фонду. Це ж стосується й виплат відпускних за липень, а також – розрахунку за погодинну оплату. Усі необхідні документи вже передані до казначейства. Минулого тижня студенти отримали академічну стипендію, проіндексовану за травень і червень, найближчим часом ці виплати будуть перераховані для тих, хто отримує підвищену стипендію за особливі успіхи в навчанні. Також ректор згадав про кадрові питання, пов’язані з особливостями діяльності вишу, зумовленими його роботою в літній період, проведенням вступної кампанії та підготовкою до нового навчального року, який розпочнеться 30 вересня. У якому саме форматі відбуватиметься освітній процес – офлайн, дистанційно чи змішано – стане відомо у вересні. Йшлося й про попередній розподіл навантаження між науково-педагогічними працівниками, який відбувся минулого тижня. Він засвідчив, що за умови активної та ефективної роботи кожного представника ЗНУ під час організації та перебігу вступної кампанії, є всі передумови для збереження факультетів й ІННІ ім. Ю. Потебні. Серед питань, про які згадав у своєму виступі Микола Фролов, завершення навчального року, зокрема йшлося про друк дипломів і додатків до них, роботу зі студентами, які мають академічну заборгованість чи не сплатили вчасно за навчання, обов’язкову підтримку зв’язку зі здобувачами освіти, котрі перебувають на тимчасово окупованих територіях і потребують особливого ставлення, та інші важливі питання.
Один із пріоритетних напрямків діяльності вишу, про який прозвітував перший проректор Олександр Бондар, – це підготовка до проведення вступної кампанії, зокрема її технічне й кадрове забезпечення. Згадали під час ректорату й про Національний мультипредметний тест, який відбудеться на базі ЗНУ. Також щодо цієї теми виступили відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, начальниця відділу кадрів Наталя Котляренко. Зокрема, учасникам заходу нагадали, що 28 червня, на засіданні Вченої ради, відбудеться затвердження документів, необхідних для проведення вступної кампанії.
Перед присутніми на ректораті прозвітував проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, розповівши про забезпечення завершення навчального року, зокрема про друк дипломів, про пробний магістерський тест, розміщений у системі Moodle, доступ до якого має кожен студент 4 курсу, а також – про перебіг реєстрації на творчі конкурси. Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов прозвітував про можливість на пропозицію МОН України підключення робочих акаунтів університету до системи Zoom. Він також зауважив, що наступного, 2023, року у виші відновиться проведення рейтингування викладачів і що при цьому враховуватимуться показники їхньої діяльності за два попередні роки. Перед учасниками зібрання з важливих питань виступили проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах і проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір. Під час ректорату слово надали начальниці відділу кадрів Наталі Котляренко, керівниці навчального відділу Валентині Горлач, голові профспілкового комітету університету Борису Павловському, голові студентської ради вишу Моніці Татевосян та іншим. Наприкінці заходу ректор Микола Фролов подякував його учасникам за плідну роботу.
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини