Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент ЗНУ Дмитро Сердюк – п’ятиразовий чемпіон Європи з гандболу

Доцент ЗНУ Дмитро Сердюк – п’ятиразовий чемпіон Європи з гандболу

Доцент ЗНУ Дмитро Сердюк – п’ятиразовий чемпіон Європи з гандболу
28.06.2022 15:21 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра фізичної культури і спорту гандбол перемога

В іспанському м. Гранольєрс на клубному чемпіонаті Європи серед ветеранів з гандболу збірна українських спортсменів «Одеса» переконливо виграла всі матчі у віковій групі +55 років і вп’яте поспіль стала чемпіоном Європи. У складі національної команди цю перемогу здобув і майстер спорту України з гандболу, доцент кафедри фізичної культури і спорту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Сердюк.

Це – вкрай важлива та вагома перемога на міжнародній арені українських спортсменів у дуже складний час для нашої країни. Гравці збірної команди не програли жодного матчу впродовж всього чемпіонату. Українські гандболісти виграли в команд з Іспанії «САЕ 45» з рахунком 17:5, у «Варшави» (Польща) з рахунком 9:8, у «Роми» (Італія) – 12:8. У півфіналі наші спортсмени вибороли перемогу в гравців команди «Будапешт Олд Бойз» (Угорщина) – 10:5; а у фінальному поєдинку переконливо обіграли команду «Варшава» (Польща) з рахунком 16:8. Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ привітали доцента Дмитра Сердюка й побажали йому нових спортивних досягнень.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини