Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітній процес – у фокусі досліджень й обговорень

Освітній процес – у фокусі досліджень й обговорень

Освітній процес – у фокусі досліджень й обговорень
30.06.2022 11:13 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра генетики та рослинних ресурсів наукова діяльність конференція панельна дискусія освітній процес війна

Двадцять восьмого червня 2022 року Українська асоціація дослідників освіти провела VI щорічну конференцію, запросивши до участі у важливому заході науковців провідних вишів країни. Спікеркою однієї з панельних дискусій «Українська освіта й освітні дослідження в умовах війни: погляд зсередини» стала к.б.н., доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Бойка.

Варто відзначити, що цього року конференція складалася з 4 інтерактивних панельних дискусій. Під час неї йшлося про особливості освітнього процесу під час воєнного стану та його впливу на навчання. Так, у своєму виступі пані Олена поділилася з учасниками конференції власним досвідом проведення навчальних практик у дистанційному форматі. Її виступ викликав жвавий інтерес серед присутніх. Багато учасників після завершення дискусії вказали, що отримали багато корисної інформації щодо ресурсів дистанційного проведення практик, яку використають у своїй подальшій професійній діяльності.
Варто відзначити, що Олена Бойка – членкиня Української асоціації дослідників освіти. Вона активно бере участь у багатьох заходах і дослідженнях, які здійснює асоціація.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини