Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі економічної кібернетики відбувся захист звітів із виробничої практики бакалаврів і магістрів

На кафедрі економічної кібернетики відбувся захист звітів із виробничої практики бакалаврів і магістрів

На кафедрі економічної кібернетики відбувся захист звітів із виробничої практики бакалаврів і магістрів
30.06.2022 12:52 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University кафедра економічної кібернетики освітній процес виробнича практика захист звітів

Двадцять сьомого червня 2022 року на кафедрі економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ (завідувачка – д.е.н., професорка Наталія Максишко) організували захисти звітів із виробничої практики студентів 1 курсу магістратури та 3 курсу спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика».

Упродовж, відповідно, чотирьох і трьох тижнів студенти магістратури та бакалаврату проходили виробничу практику на підприємствах і в банках м. Запоріжжя та області, таких як АТ «Альфа банк», ТОВ «КАЛОРІС», ТОВ «AVEDsoft», ПП «ПРИВАТ ТАКСІ», ТОВ «ТЕРРА» (Запорізька обл., смт. Новомиколаївка), ФОП Бадюк В.П. А також – на кафедрі економічної кібернетики ЗНУ у форматі проходження курсів на онлайн-платформах «Prometheus» та «Cursera» з подальшим застосуванням набутих знань до реальних даних. Студенти ознайомилися з роботою підприємств і підрозділів, у яких вони працювали із технічною та іншою документацією. Вони оволоділи навичками роботи із сучасними технічними та програмними засобами вирішення господарських завдань, виявили проблеми, які пов’язані з використанням сучасних технологій та економіко-математичних методів у процесі діяльності суб’єктів господарювання.
Особливу увагу практиканти приділили питанням опису бізнес-процесів для підприємства ливарного виробництва, підприємства електронної торгівлі з великою номенклатурою товарів й ІТ-компанії. Важливим для них став отриманий досвід роботи з автоматизованою системою бухгалтерського обліку підприємств. Значну частину завдань практики присвятили опануванню інструментів для роботи з великими обсягами даних та їхньої візуалізації. Студенти впоралися з поставленими перед ними завданнями. Керівники практики під час захисту відзначили актуальність і практичну значущість завдань, що вирішувалися. Здобувачі освіти запропонували цікаві та ґрунтовні рішення наявних на підприємствах і в організаціях проблем. Вони отримали досвід роботи в колективі та створення CRM-системи контролю за відділом продажів ІТ-компанії.
Варто відзначити творчий підхід і високий рівень знань таких студентів, як Трясорук Анастасії (ФОП Бадюк В.П.), Спаської Поліни (ТОВ «Avedsoft») та Майбороди Анни (ТОВ «КАЛОРІС»), під час вирішення завдань впровадження та підтримки бізнес-аналізу на підприємствах. Також варті уваги аналітичні дослідження здобувачів освіти, які професійно застосували мову програмування для статистичної обробки даних і роботи з графікою R (Гараніна Аліна, Євтюшина Крістіна), побудували дашборди за допомогою зведених таблиць і візуалізації в Excel (Довгий Богдан), застосували платформу відкритих даних у галузі публічних фінансів Є-data для аналізу використання бюджетних коштів в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області (Сорока Вікторія).
Результатом проходження виробничої практики стало оволодіння студентами сучасними знаряддями праці в галузі їхньої майбутньої професії, поглиблення й удосконалення їхніх професійних вмінь і навичок для застосування самостійних рішень під час виконання конкретних завдань у реальних умовах, формування потреби систематичного поновлення знань і творчого їх застосування в практичній діяльності.

Дмитро Очеретін,
доцент кафедри економічної кібернетики


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини