Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники ЗНУ під час практики сприяли в наданні соціальної допомоги населенню

Майбутні правники ЗНУ під час практики сприяли в наданні соціальної допомоги населенню

Майбутні правники ЗНУ під час практики сприяли в наданні соціальної допомоги населенню
04.07.2022 10:54 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес навчальна практика

Нещодавно здобувачі вищої освіти юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прозвітували про завершення навчальної практики. Під час неї студент 2 курсу Іван Турчин, а також третьокурсниці Софія Руденко та Вероніка Солодовник набували необхідних навичок і формували професійні компетентності на базі Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Комунарському району.

Під час проходження практики вони ознайомилися з роботою, структурою, завданнями, основними нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність управління, а також – з основними напрямками його роботи. Як зазначають студенти ЗНУ, наразі функції управління, а отже, і робоче навантаження на його представників, дещо змінилися через дію воєнного стану в країні. Оскільки Запоріжжя щодня приймає величезну кількість переселенців із тимчасово окупованих територій області й населених пунктів, що перебувають на території ведення бойових дій, та з інших регіонів нашої країни, виникає нагальна потреба в наданні тим, хто прибув, соціальної допомоги. Саме цим на сьогодні займаються працівники управління. Здобувачі освіти старанно та відповідально ставилися до поставлених перед ними завдань, намагаючись бути корисними у важливій роботі й допомогти тим, хто цього потребує.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини