Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Понад 200 випускників ЕПФК отримали дипломи молодших бакалаврів

Понад 200 випускників ЕПФК отримали дипломи молодших бакалаврів

Понад 200 випускників ЕПФК отримали дипломи молодших бакалаврів
06.07.2022 16:09 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж випускний вручення дипломів молодший бакалавр

Першого липня відбулися урочистості в Економіко-правничому фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Попри всі складнощі воєнного часу, понад 200 молодим фахівцям у галузях права, видавничої справи та редагування, соціальної роботи, соціальної педагогіки, фізичного виховання, фінансів і кредитування, бухгалтерського обліку й розробки програмного забезпечення цього дня вручили дипломи.

За 14 років, відколи рішенням Вченої ради ЗНУ у складі університету заснували Економіко-правничий фаховий коледж, тут влаштували вже 11 випусків фахівців різних галузей, а це – понад 2000 осіб. За цей час суттєво зросла й кількість затребуваних на ринку праці спеціальностей, із яких готують фахівців у коледжі, – від 5 на початку до 12 на сьогодні. Про це йшлося під час святкового заходу, що проходив біля навчального корпусу № 3 під затишними деревами паркової зони, якою опікуються представники біологічного факультету ЗНУ.
Дипломи та документи про здобуття фахової передвищої освіти вручили випускникам восьми спеціальностей представники адміністрації університету та ЕПФК: ректор Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, директорка коледжу Олена Грибанова, а також декан економічного факультету Алла Череп. Вони побажали присутнім усього найкращого та запросили продовжити навчання в ЗНУ, вступивши на спеціальності відповідних факультетів. Уже відомо, що майже 90% із тих, хто цього дня отримали дипломи, планують продовжити навчання на старших курсах вишу. Своєю чергою, випускники коледжу дарували квіти улюбленим наставникам й фотографувалися з ними на добру пам’ять. Чимало зусиль до підготовки молодих фахівців доклали директорка коледжу Олена Грибанова, її заступниці – із виховної роботи Олександра Данілкіна й із навчально-методичної роботи Альона Ходаковська, а також його викладачі. Подякували під час свята й батькам випускників, які підтримували своїх дітей у період навчання й виховали їх справжніми патріотами рідного краю. На вручення дипломів завітали кілька представників спеціальності «Правознавство» ЕПФК, які ще на початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації вступили до лав Збройних сил України й відтоді боронять рідну землю від загарбника. Додали урочистості заходу й невеличка концертна програма та фотосесія.
Переглянути святкові світлини можна за лінком:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=official.znu&set=a.5747684861927526

Ознайомитися з переліком спеціальностей коледжу – за лінком: http://epkznu.com/wp-content/uploads//2022/06/Перелік-акредитованих-спеціальностей.pdf

Олена Хлистун

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини