Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму успішно завершили навчальну практику

Студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму успішно завершили навчальну практику

Студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму успішно завершили навчальну практику
07.07.2022 14:05 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра туризму та готельно-ресторанної справи освітній процес навчальна практика

Цікавий і корисний практичний досвід отримали здобувачі освітніх програм «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» 1 курсу під час навчальної практики. Відповідно до договору про співробітництво між Запорізьким національним університетом і Запорізьким благодійним фондом «Єврейський Общинний Центр Мазаль Тов», здобувачі вищої освіти змогли долучитися до заходів, організованих центром. Практика тривала під керівництвом викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): д.п.н., професорки Лариси Безкоровайної, к.п.н., доцентки Анни Сидорук і викладача, керівника ресторану «Аристократ» Ігоря Середи.

Студенти допомагали в розвантаженні та сортуванні речей благодійної допомоги. Вони брали участь у проведенні театральних вистав, зустрічей, свят, спортивних змагань для дітей. Такі заходи на сьогодні дуже корисні й потрібні як мешканцям міста, так і переселенцям із Запорізької області та різних міст України. Здобувачі спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» отримали важливий досвід із надання послуг людям різного віку й статі в різноманітних життєвих умовах.
Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму подякували директорці центру Інесі Носенко за підтримку під час проведення практики, за турботливе ставлення, за надання цінних рекомендацій і порад студентській молоді. Вони висловили подяку всім фахівцям центру «Мазаль Тов» за щирість, співробітництво й допомогу та побажали всім миру, процвітання й щастя. Науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти ЗНУ сподіваються на подальше співробітництво та наступне проходження практики студентами безпосередньо в історико-туристичному комплексі «Етносело», розташованому на території Запорізької обласної громадської організації «Дивосвіт», директорка якого – Інеса Ісаківна.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини