Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій підтвердили свій високий рівень знань

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій підтвердили свій високий рівень знань

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій підтвердили свій високий рівень знань
11.07.2022 11:31 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій освітній процес державний іспит

У відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися державні кваліфікаційні іспити зі спеціальностей 075 «Маркетинг» і 076 «Підприємництво торгівля та біржова діяльність».

Уперше студенти коледжу складали державні іспити дистанційно. Навчання в умовах дії воєнного стану – складне випробуванням для всіх учасників освітнього процесу, однак вони самовіддано працюють і виконують свою місію. Тож студенти груп 9М1/19, 9ПТБ1/19 та ПТБ1/20 успішно продемонстрували свої знання, набуті під час навчання. Для забезпечення ефективної роботи в режимі онлайн представники коледжу використали платформи Google Classroom, Classtime та Zoom. Члени екзаменаційної комісії надали учасникам заходу методичні рекомендації та настанови щодо проведення іспиту в дистанційному форматі. Вони врахували умови, у яких перебувають студенти, та їхні технічні можливості, котрі дозволяють працювати на різних платформах. Здобувачі освіти протягом години виконували екзаменаційні тестові завдання, а виробничі ситуації аналізували онлайн у режимі відеоконференції на платформі Zoom. Увесь цей час члени комісії мали змогу спостерігати за підготовкою студентів. Вийти на зв'язок вдалося всім здобувачам освіти.
Незважаючи на тривалий час проведення іспиту, усі його учасники залишилися задоволеними. Уже після закінчення співбесід комісія у повному складі обговорила результати. Студенти продемонстрували гідні знання в галузі маркетингу, товарознавства та комерційної діяльності, вони надали розгорнуті та змістовні відповіді на екзаменаційні питання. Члени комісії привітали здобувачів освіти з успішним завершенням навчання в коледжі та побажали їм щасливої життєвої дороги й плідної праці. Вони закликали вчорашніх студентів бути вірними своєму народу, всі свої сили, знання та вміння віддавати для відновлення, добробуту й процвітання України.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини