Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 18 липня триває реєстрація для участі в тестуванні вступників до магістратури

До 18 липня триває реєстрація для участі в тестуванні вступників до магістратури

До 18 липня триває реєстрація для участі в тестуванні вступників до магістратури
13.07.2022 12:49 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ до магістратури Магістерський тест навчальної компетентності Магістерський комплексний тест

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадали випускникам бакалаврату й усім охочим навчатися в магістратурі, що реєстрація вступників для складання магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон`юктурних спеціальностей галузей знань 05, 06, 07, 28, 29 та Магістерського компексного тесту (МКТ) для спеціальності 081 «Право» завершується 18 липня о 18.00.

Звертаємо увагу охочих вступити до магістратури, що реєстрація здійснюється:
- у присутності вступника (необхідно звернутись до відбіркової комісії ЗНУ за адресою: м. Запоріжжя; вул. Жуковського, 66, корпус 1, к. 38; тел. 0500573471, 289-41-32);
- дистанційно (у цьому випадку вступник має надіслати на електронну адресу vstup.magistr@znu.edu.ua скановані копії (фотокопії) документів).
Перелік необхідних документів:
- заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка: https://bit.ly/3yATUN0
Необхідно звернути увагу на те, що при заповненні цієї заяви-анкети майбутній магістр має обов’язково вказати населений пункт, у якому бажає пройти МТНК чи МКТ, обравши його з переліку: https://bit.ly/3IAhqOG
- документ, що посвідчує особу;
- облікову картку платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
- документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
- медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження тестування).
Перелік спеціальностей та освітніх програм, на які складається магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) розміщений за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4538.ukr.html
Вступники до магістратури також можуть ознайомитися з пропозиціями щодо підготовки фахівців за актуальними й популярними спеціальностями й освітніми програмами, етапами вступної кампанії й отримати іншу необхідну інформацію за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Звертаємо увагу, що проведення фахових вступних випробувань (для тих, хто склав МТНК) проходитиме з 16 серпня по 19 вересня. Складання цих тестів відбуватиметься у визначених УЦОЯО спеціалізованих центрах тестувань, де учасник має бути присутнім особисто. На інші освітні програми, які не внесені у список для складання МТНК або МКТ, достатньо успішно пройти фахове вступне випробування. Вступ на контрактну форму навчання відбуватиметься на підставі мотиваційного листа.
Нагадуємо що з 1 серпня розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників до магістратури. Цього року також передбачено три сесії тестувань:
- основна – з 10 серпня до 17 серпня;
- додаткова – з 07 вересня до 10 вересня;
- спеціально організована – вересень-жовтень (терміни визначать пізніше).
Більше інформації про етапи вступної кампанії – за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4515.ukr.html
Охочим вступити до магістратури варто пам’ятати, що вони можуть подавати документи для вступу одночасно на бюджет (до 5 заяв) і на контракт на різні освітні програми. Варто при цьому враховувати, що до вступу на навчання за різними освітніми програмами висуваються різні вимоги. Щодо документів, які підтверджують те, що вступник належить до пільгових категорій, усім охочим обов’язково нададуть безкоштовну консультацію юристи ЗНУ. Із будь-яких питань вступу до магістратури ЗНУ, а також про технологію оцінювання тестів за 200 бальною шкалою, прохідний бал, програми фахових іспитів, пошук конкурсних пропозицій, кількість ліцензійних обсягів і бюджетних місць за освітніми програмами на різних спеціальностях, стипендіальне забезпечення тощо можна докладніше дізнатися, зателефонувавши до відбіркової комісії до магістратури ЗНУ за телефоном: 050-057-34-71 або завітавши за адресою: за адресою: м. Запоріжжя; вул. Жуковського, 66, корпус 1, к. 38.
Варто пам’ятати, що в цьому році для тих, хто не може взяти безпосередньої участі у фахових вступних випробуваннях, бо перебуває за межами області або закордоном, також існує можливість скласти іспит через систему Moodle.ZNU. Проте краще завітати до приймальної комісії ЗНУ та складати тест безпосередньо в комп’ютерному класі із сучасним обладнанням. Адже тут передбачені всі умови для комфортного складання тестів та іспитів вступниками. Також у виші функціонує обладнане бомбосховище, яким користуються під час сигналу «Повітряної тривоги».
З усіх питань, пов’язаних зі вступною кампанією-2022, звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування:

Схожі новини