Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в режимі онлайн організували свято для бакалаврів-журналістів

У ЗНУ в режимі онлайн організували свято для бакалаврів-журналістів

У ЗНУ в режимі онлайн організували свято для бакалаврів-журналістів
13.07.2022 13:08 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики свято вручення дипломів випускники бакалаврату

Дванадцятого липня 2022 року на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся ювілейний, 20, випуск уже фахівців-бакалаврів.

Саме представникам цьому випуску випав нелегкий шлях. Студенти пройшли через й аудиторне, й онлайн, і дистанційне навчання, що було спричинено пандемією, але, що найгірше, вони дізналися й про війну. Однак, незважаючи на всі випробування, випускники дійшли до завершення такого важливого етапу свого життя. Уперше на факультеті випускний бакалаврату проводився у форматі онлайн, проте це не завадило святковій та родинній атмосфері. Офіційну частину заходу відкрив проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, який із перших хвилин підбадьорив студентів словами підтримки та побажаннями гордо нести в житті звання журналіста чи рекламіста, видавця чи інформаційника, а головне – випускника Запорізького національного університету.
Із привітальним словом виступила й команда деканату факультету – декан Віктор Костюк і заступниця декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна. Як відкриті та щирі педагоги, наставники, двері кабінетів яких завжди були відчиненими для кожного студента, вони закцентували увагу на особливостях кожної групи, пригадавши історії з життя за період навчання, та закликали не зупинятися на досягнутому, а також запросили продовжити навчання в магістратурі та й надалі бути бійцями інформаційного фронту. Завідувачки випускових кафедр (Людмила Чернявська – кафедри журналістики, Тетяна Плеханова – кафедри видавничої справи та редагування, Віта Березенко – кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності) наголосили на важливості та відповідальності кожного фахівця відповідної освітньої програми, особливо в умовах російсько-української війни, зокрема й інформаційної.
Щирими та чуттєвими були привітання кураторів академічних груп. Павло Мірошниченко побажав своїй групі випускників-журналістів, щоб їхня дружня спільнота переросла в майбутньому в потужну співпрацю професіоналів і приятелів. Анна Баранецька подякувала вихованцям за чотири роки комфортного кураторства та педагогічного задоволення, за постійну підтримку в скрутні хвилини та висловила захоплення дитячою щирістю та юною дивовижною дорослістю студентів своєї групи. Галина Микитів побажала випускникам кафедри видавничої справи та редагування, щоб кожен із них упевнено крокував уже в такому дорослому самостійному житті та подякувала за довіру їй та факультету, адже ця група – це симбіоз вступників двох коледжів ЗНУ. Наталія Санакоєва подякувала випускникам-рекламістам та фахівцям зі звʼязків із громадськістю за те, що мала свою унікальну історію та стиль спілкування з кожним студентом у групі, та висловила впевненість, що вони як справжні сміливі українці, проявлять себе і в професії. Кураторка групи, яка є дебютним випуском факультету, Вікторія Ковпак охарактеризувала кожного випускника-інформаційника, заримувавши їхні імена в чудовий вірш.
До слова також були запрошені й старости груп денної форми здобуття освіти – Таранченко Євгенія, Науменко Любов, Кравчук Софія, Вітер Валерія й Андреєвська Анна, – які розповіли про особливості навчання та досвід життя на факультеті, пригадавши смішні й не дуже, бо всяке було за 4 роки, моменти. Не могли пропустити свято і старости груп заочної форми навчання: Кутова Олександра, Хохлова Маргарита та Щербань Катерина. Вони висловили слова вдячності за 5 років бакалаврату, що пролетіли як один, за підтримку й віру в них викладачів, а також – за дружню атмосферу в стінах університету.
Наприкінці заходу до випускників звернулася виконувачка обов’язків голови студентської ради факультету журналістики Сегейда Олександра. Вона від імені студентської спільноти факультету наголосила на тому, що всі вони були та є прикладом для молодших курсів, подякувала за активне студентське життя й побажала використати досвід й отримані знання в професійній діяльності на благо України. Після офіційної онлайн-частини студентів у деканаті чекали омріяні дипломи, які декан факультету урочисто вручав, вселяючи в студентів віру в те, що особистий контакт та душевна розмова – найкращі ліки в такий буремний час.

Наталія Лебідь,
заступниця декана факультету журналістики з виховної роботи


Більше фотографій - за лінком: https://bit.ly/3IBuWl3

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини