Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління бакалаврів привітали з отриманням дипломів

На факультеті соціології та управління бакалаврів привітали з отриманням дипломів

На факультеті соціології та управління бакалаврів привітали з отриманням дипломів
18.07.2022 10:04 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління свято вручення дипломів випускники бакалаврату

Днями випускникам 4 курсу факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вручили дипломи бакалаврів.

Під час урочистостей із нагоди цієї важливої події представники керівництва факультету та його науково-педагогічні працівники звернулися до вчорашніх студентів із такими теплими словами: «Ми пишаємося своїми випускниками. Адже певна частина студентів знаходилась на тимчасово окупованих територіях, а деякі з них вимушено стали тимчасово переміщеними особами. Вони, незважаючи на дуже складні умови, змогли зібрати всі сили, знання та вміння, завершити семестр та успішно скласти комплексний кваліфікаційний екзамен. Випуск-2022 – це одні з наших найкращих студентів: голова студради, "запальничка" всіх студентських справ Запольська Ярослава, активна й талановита Трубічина Альбіна, переможець кейс-чемпіонату "МЕТІНВЕСТУ" в 2020 році Наконечний Олег, розсудлива й виважена Маненко Катерина, щиросерда й завжди усміхнена Величко Іванна, серйозна та відповідальна Сердюкова Поліна, задумлива Джеджела Ілона, кмітливий Гусак Богдан і багато інших. Пишаємося і бажаємо успіху на життєвому шляху. Зустрінемося в магістратурі, випускники-2022!».
Під час заходу дипломи з відзнакою отримали: молодий науковець Буренков Владислав, активна волонтерка Кириєнко Ростислава-Юлія, ексголова студради, креативна Головань Наталя (спеціальність «Соціальна робота») та серйозна й відповідальна Онопрієнко Марія (спеціальність «Публічне управління та адміністрування»). Викладачі факультету соціології та управління висловили переконання, що всі їхні випускники – це кваліфіковані фахівці своєї справи в галузях політології, соціології, соціальної роботи та публічного управління й адміністрування, які візьмуть активну участь у відбудові вільної переможної України.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини