Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ Марія Помазан – золота призерка відкритого чемпіонату Кіровоградської області

Вихованка ЗНУ Марія Помазан – золота призерка відкритого чемпіонату Кіровоградської області

Вихованка ЗНУ Марія Помазан – золота призерка відкритого чемпіонату Кіровоградської області
19.07.2022 09:07 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет спорт легка атлетика перемога

Днями в м. Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими можливостями обласного центру «Інваспорт». Захід проходив на підтримку воїнів Збройних сил України. Серед його учасників були спортсмени «Запорізького регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”», зокрема заслужена майстерка спорту України зі штовхання ядра, вихованка історичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марія Помазан.

Усі запорізькі спортсмени взяли активну участь у змаганнях. Вони продемонстрували відмінний рівень підготовки та палку волю до перемоги. Так, Марія Помазан принесла до командної скарбнички золото. Вона стала кращою в змаганнях зі штовхання ядра з результатом 12 м 53 см.
Нагадаємо, що в 2021 році Марія, здобувши перемогу в Паралімпійських іграх у Токіо, увійшла до топ-100 вітчизняних спортсменів, які того року здйснили найвагоміший внесок у розвиток українського спорту й прославили нашу державу в світі.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини