Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм декана факультету менеджменту Ірину Шавкун

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм декана факультету менеджменту Ірину Шавкун

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм декана факультету менеджменту Ірину Шавкун
19.07.2022 12:53 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту свято ювілей поздоровлення

Дев’ятнадцятого липня святкує свій ювілей знана науковиця й мудра наставниця, декан факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), професорка Ірина Шавкун. Керівництво вишу, колеги, друзі й однодумці, студенти й випускники від усього серця вітають шановну іменинницю й користуються нагодою, аби висловити їй свою щиру вдячність за довгі роки плідної роботи, присвяченої процвітанню й розвитку університету.

Ірина Григорівна відразу після отримання диплома про вищу освіту пов’язала своє життя із ЗНУ. Із 1978 по 1994 рік вона працювала на факультеті іноземної філології: спершу обіймала посаду викладача, потім – старшого викладача, доцента кафедри англійської філології. Увесь цей час вона докладала багато зусиль задля розвитку ФІФ, становлення його як одного з кращих вітчизняних філологічних факультетів, де студенти отримують якісні знання європейського рівня. А вже в 1995 році Ірина Шавкун стає деканом новоствореного факультету менеджменту. Саме завдяки її турботливому керівництву відбулося становлення й розвиток факультету, який на сьогодні займає особливе місце як у системі підготовки фахівців галузі менеджменту в регіоні, так і в системі наукового обґрунтування процесів бізнесового та виробничого управління. За цей час на факультеті підготували численну когорту випускників – висококваліфікованих фахівців, які користуються чималою популярністю на сучасному вітчизняному ринку праці. Вони й сьогодні не забувають про рідний факультет й університет, створивши Асоціацію випускників, яка спряє його подальшому розвитку.
Ірина Григорівна – талановита наставниця. Як професорка кафедри ділової комунікації, вона здійснює підготовку студентів факультету за такими дисциплінами, як «Бізнес-етика», «Соціальне партнерство та відповідальність у менеджменті», «Основи ділової комунікації» й «Управління людським капіталом». Плідна наукова діяльність шановної ювілярки також стала міцним підґрунтям для розвитку її власної наукової школи. Вона – авторка понад сотні важливих наукових праць. Учена докладає багато зусиль для постійного професійного розвитку, зокрема вона брала участь у міжнародних стажуваннях, під час яких вивчала європейський досвід організації та впровадження менеджмент- і бізнес-освіти в університетах м. Сандерленд (Велика Британія) та в Каталонському технічному університеті (Барселона, Іспанія). Окрім цього, Ірину Шавкун обрали членом виконавчого комітету Європейської асоціації деканів (Deans‘ European Academic Network, DEAN).
Як декан Ірина Григорівна велику увагу приділяє підтримці талановитої молоді на шляху до наукової кар’єри. Вона особисто виступає науковим керівником дипломних робіт студентів і дисертацій слухачів аспірантури. Також декан бере активну участь у міжнародних наукових проєктах і заохочує до участі в академічній мобільності викладачів і студентів факультету. Її наукові здобутки, плідна адміністративна й методична праця відзначені почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Запорізької обласної державної адміністрації та керівництва ЗНУ.
У цей святковий день представники Запорізького національного університету від усього серця бажають шановній іменинниці, аби доля була щедрою та прихильною до неї, несла многії літа в здоров’ї, у здійсненні всіх мрій і сподівань під мирним переможним небом України!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини