Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-волонтери ЗНУ дарують казку дітям внутрішньо переміщених осіб

Студенти-волонтери ЗНУ дарують казку дітям внутрішньо переміщених осіб

Студенти-волонтери ЗНУ дарують казку дітям внутрішньо переміщених осіб
22.07.2022 13:15 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Акторська майстерність ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності волонтерство допомога дітям

Студенти кафедри акторськоі майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом кураторів курсу – викладачки майстерності актора, заслуженої артистки України Соколовської Н.П. та викладача хореографії Кузьмина К.С. – активно займаються волонтерством. Від початку літніх канікул вони активно беруть участь у волонтерському проєкті для дітей переселенців. Заходи за їхньою участю відбуваються в Хортицькому районі міста Запоріжжя за підтримки департамента культури та туризму Запорізькоі міськоі ради.

Студенти-волонтери проводять дитячі розважальні програми, вміло використовуючі здобуті під час навчання в ЗНУ знання з майстерності актора. І хоча зараз у майбутніх акторів канікули, вони завжди знаходять час, щоб розважити малечу. Діти перебувають у захваті від тематичних програм «Весела мандрівка» та «День казки». Своєю чергою, студенти отримують позитивні емоції від спілкування з дітьми та розуміють, що іхня майбутня професія актора – дуже важлива й необхідна для розвитку суспільства, для того, щоб діти зростали в любові та в мирі.
Науково-педагогічні працівники факультету соціальної педагогіки та психології запрошують на навчання небайдужих, творчих і креативних випускників загальноосвітніх закладів середньої освіти.

Тетяна Петрик,
старша викладачка кафедри акторської майстерності


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини