Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували випускний вечір для учнів зруйнованої оріхівської гімназії

У ЗНУ влаштували випускний вечір для учнів зруйнованої оріхівської гімназії

У ЗНУ влаштували випускний вечір для учнів зруйнованої оріхівської гімназії
28.07.2022 13:24 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління співпраця зі школами свято випускний

На сьогодні, коли через повномасштабну військову агресію російської федерації зруйновано багато закладів освіти середньої та вищої освіти, керівництво ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прагне підтримати тих колег, які цього найбільше потребують. Днями на базі навчального корпусу № 3 організували урочистий випускний для одинадцятикласників Комунального закладу «Оріхівський заклад загальної середньої освіти “Сузір’я”».

Гімназія «Сузір’я» – це найбільший заклад середньої освіти в м. Оріхів, свого часу він увійшов до топ-100 найкращих шкіл України. ЗНУ довгі роки плідно співпрацював із ним: науково-педагогічні працівники приїздили на профорієнтаційні зустрічі з його старшокласниками. Оріхівські одинадцятикласники завжди активно долучалися до численних наукових і культурно-масових подій, які проходили у виші. 21 травня 2022 року снаряд окупантів влучив у шкільну будівлю. На щастя, на той момент навчальний заклад був порожнім і ніхто не постраждав. Багато учнів різних класів разом із батьками, так само як і шкільні вчителі, змушено виїхали з рідного міста. Частина з них на сьогодні перебуває в Запоріжжі.
Саме тут для випускників «Сузір’я» влаштували святковий випускний. Керівництво ЗНУ вирішило допомогти представникам школи, тож урочистості відбулися в актовій залі навчального корпусу № 3. На захід завітали шкільні вчителі та 30 одинадцятикласників – цьогорічних випускників. Ще 34 особи цього дня перебували за межами області, а дехто – країни, та про всіх них згадали під час свята. Варто відзначити, що попри всі труднощі, які випали на долю школярів – спершу дистанційне навчання, зумовлене пандемією коронавірусу, потім – збройна агресія країни-окупанта, яка зруйнувала їхню школу та домівки багатьох із них – учні чудово впоралися зі своїм головним завданням. Усі вони гарно закінчили навчальний рік, а 15 із випускники отримали золоті медалі за особливі академічні успіхи.
Під час заходу пролунали урочисті слова Гімну України. Присутні вшанували пам'ять всіх загиблих у кровопролитній війні хвилиною мовчання. Також багато з учасників заходу не стримали сльози, побачивши кадри зруйнованої рідної школи. Її директорка Наталя Кудіна висловила сподівання, що незабаром ворога виб’ють з української землі, школу відбудують і в ній знову розпочнеться навчання. Присутні на заході подякували керівництву ЗНУ за можливість зібратися разом, урочисто вручити вчорашнім школярам атестати, побажати абітурієнтам успішного вступу на омріяну спеціальність і щасливого життя у вільній переможній Україні.
Також на урочистості завітали представники університету. Ось що зазначила декан факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова: «Ми відвідала чудове свято – випуск 2022 наших партнерів Оріхівської гімназії “Сузір’я”. Вітаю випускників, батьків і колег-вчителів. 15 золотих медалістів – це вражає! Щасти вам, випускники буремного 2022, реалізувати себе, незважаючи ні на що. Чекаємо вас у ЗНУ, зокрема на ФСУ. Які ж ви красиві!». До цих привітань приєдналися інші науково-педагогічні працівники університету, вони побажали випускникам усього найкращого та висловили сподівання зустріти їх восени вже як студентів ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини