Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті вручили диплом бакалавра колишній військовослужбовиці ЗСУ, волонтерці Ларисі Тучиній

На економічному факультеті вручили диплом бакалавра колишній військовослужбовиці ЗСУ, волонтерці Ларисі Тучиній

На економічному факультеті вручили диплом бакалавра колишній військовослужбовиці ЗСУ, волонтерці Ларисі Тучиній
04.08.2022 16:14 Все Головні новини Факультети Економічний ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет вручення диплома бакалавра волонтерство допомога ЗСУ

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) утілюють чимало важливих проєктів, пов’язаних зі співпрацею вишу із випускниками. А днями в університеті на економічному факультеті відбулася пам’ятна подія – вручення диплома бакалавра відомій волонтерці Ларисі Германівні Тучиній.

Під час цих урочистостей талановита випускниця економічного факультету Запорізького національного університету розповіла, що під навчання вона як колишня військовослужбовця, а тепер волонтерка в період завершення навчання навіть виконувала разом із побратимами відповідальну місію. Йдеться про доставку продуктів харчування, ліків та необхідної техніки для роботи Збройних Сил України, зокрема у співпраці з Благодійним фондом «Допомога учасникам АТО Тернопілля.
Представники економічного факультету щиросердно привітали Ларису Германівну із успішним завершенням навчання у Запорізькому найкращому університеті. Вони подякували їй за патріотизм, безмежну Любов до неньки України, за її оптимізм, віру в нашу Перемогу. «Бажаємо шановній Ларисі Германівні успіхів у всіх її справах, можливості реалізації всіх задумів і планів у мирній, незалежній, процвітаючій Батьківщині», - звернулася до талановитої випускниці на економічному факультеті його декан Алла Василівна Череп.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини