Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Волонтерський центр ЗНУ 12 серпня готує проведення благодійної акції для ВПО

Волонтерський центр ЗНУ 12 серпня готує проведення благодійної акції для ВПО

09.08.2022 20:01 Волонтерський центр ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University благодійна організація фонд Молодь Майбутнього підтримка військових допомога внутрішньо переміщеним особам

Представники волонтерського центру ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) щодня працюють на благо нашої держави та задля найскорішої її перемоги над ворогом. Зокрема, серед їхніх пріоритетів – допомога внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у Запоріжжі. Цього тижня волонтери вирішили підготувати благодійну акцію для внутрішньо переміщених осіб.

БО БФ Ukraine in the heart, БО БФ «Благі справи», БФ «Молодь майбутнього» та Центр культури ЗНУ підготували для внутрішньо переміщених осіб невеликий подарунок до Дня молоді (всі маленькі гості отримають сюрпризи й солодощі та зможуть відпочити разом із аніматорами. Партнери цих структур - барбери з №212 Barber Shop та Karnaem_Boshki зроблять усім охочим зачіску безкоштовно 12 серпня 9:00-12:00 за адресою проспект Соборний, 77. Ви також можете звернутися до волонтерського центру ЗНУ за онлайн-консультацією в соцмережах центру або у Telegram і Viber на єдиний номер +380637412314.
Також нагадуємо, що військовим потрібна допомога: триває збір для ЗСУ: матраци; розкладні ліжка; великі каструлі 10, 20, 30, 40 літрів.
Якщо у когось є можливість поділитися речами, просимо привезти їх за адресою: Запоріжжя, проспект Соборний, 77. Або зателефонуйте за номером: 0637412314. Тоді волонтери ЗНУ приїдуть за речами самі в зручний для вас час.
КОНТАКТИ:
0637412314 Viber/Telegram
Дізнатися більше про діяльність волонтерів університету можна на сторінках центру в соцмережах:
- Facebook: https://www.facebook.com/help.with.znu
- Telegram: https://t.me/help_with_znu
- Instagram: https://instagram.com/help_with_znu

Регулярно пости на цих сторінках розповідають про найдетальніші звіти волонтерів щодо їхньої щоденної діяльності. Йдеться про співпрацю з багатьма сумлінними партнерами-підприємцями, багатьма торговими марками. Усі вони підтримують військових і допомагають внутрішньо переміщеним особам. Волонтери завдяки цій допомозі закупають крупи, макаронні вироби для формування продуктових наборів, гігієнічні, миючі засоби, звітуються про це світлинами квитанцій.
Також представники центру висловили подяку багатьому партнерам, зокрема логістичному проєкту м.Тернополя викладачки ЗНУ Наталії Торкут.
Нагадуємо всім охочим підтримати діяльність представників ЗНУ, спрямовану на допомогу українським військовим і внутрішньо переміщеним особам, реквізити для благодійного внеску в благодійну організацію «Молодь Майбутнього», створену на базі волонтерського центру ЗНУ
Отримувач БО БФ "Молодь Майбутнього"
Призначення платежу: благодійний внесок
Для переказу в гривнях:
UA743133990000026005020206655 UAH
CO CF «YOUTH OF THE FUTURE»
Purpose of payment: charitable donation
Для переказу у євро:
UA143133990000026008000205457 EUR
АТ КБ "ПриватБанк"
ЄДРПОУ: 44902993

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини