Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ректораті обговорили питання підготовки до початку нового навчального року та перебігу вступної кампанії вишу

На ректораті обговорили питання підготовки до початку нового навчального року та перебігу вступної кампанії вишу

На ректораті обговорили питання підготовки до початку нового навчального року та перебігу вступної кампанії вишу
15.08.2022 15:31 Все Головні новини Ректорат ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія поселення до гуртожитків безпека освітнього процесу ЗНУ

П’ятнадцятого серпня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання ректорату під головуванням першого проректора Олександра Бондаря. Учасники заходу розглянули перебіг вступної кампанії на всіх факультетах вишу, в інженерному навчально-науковому інституті імені Юрія Потебні й у фахових коледжах. Зокрема, вони обговорили шляхи подальшої активізації роботи з цьогорічними вступниками, а також готовність вишу до початку нового навчального року.

На початку засідання Олександр Бондар поінформував присутніх про заходи, які стосуються галузі цивільного захисту та функціонування укриттів в університеті, а також низки інших важливих завдань щодо забезпечення належної підготовки вишу до роботи в умовах дії воєнного стану. Присутні обговорили й аспекти підготовки матеріально-технічної бази навчальних корпусів і гуртожитків, коледжів до початку нового навчального року.
Про поточні результати перебігу вступної кампанії прозвітував відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Станіслав Іваненко. Серед іншого, доповідач нагадав присутнім про важливі етапи вступної кампанії. Також Станіслав Валентинович розповів, що 9-16 серпня ЗНУ проводить творчі конкурси для осіб, котрі претендують на вступ за кошти фізичних/юридичних осіб, а також індивідуальні усні співбесіди. Присутні заслухали звіти щодо перебігу вступної кампанії до магістратури ЗНУ та на старші курси. Освітяни зазначили, що всіх студентів і вступників із небезпечних територій у виші забезпечуватимуть можливістю проживати в гуртожитках. Перший проректор Олександр Бондар проінформував щодо поточних важливих вказівок із організації освітнього процесу у виші та підкреслив важливість питання безпеки в сучасних реаліях усіх науково-педагогічних працівників, співробітників, студентів, аспірантів тощо.
Проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура відзначив у своєму виступі такі важливі аспекти поточної діяльності, як видача дипломів, робота з іноземними громадянами, переведення на старші курси, варіанти форми навчання, вибіркові дисципліни, оновлення освітніх програм. Керівниця навчального відділу Валентина Горлач відзвітувала про готовність ЗНУ з організації освітнього процесу в усіх можливих форматах до початку нового навчального року, про підготовку графіків освітнього процесу та попередніх варіантів розкладів занять.
Під час засідання обговорили й фінансові питання функціонування ЗНУ. Крім того, на заході зауважили, що вже триває підготовка до виплати авансу в серпні 2022 року, проаналізували й питання щодо стипендіального забезпечення. Важливим лишається й завдання щодо погашення заборгованості студентів за навчання. Усім студентам рекомендують оплатити за навчання до 1 вересня 2022 року. Ще одним важливим питанням, якому учасники ректорату приділили увагу, стало поселення студентів у гуртожитки ЗНУ. Для цього працівники адміністративно-господарської частини старанно готують матеріальну базу. Цього року реєстрація та поселення студентів відбувається за мінімально спрощеною схемою. Поселення розпочнеться 25 серпня 2022 року. Оплачувати за проживання можна й посеместрово.
Графік для студентів, які раніше мешкали в гуртожитку, студентів ЕПФК та ФКБХТ, які поселяються вперше:
25 серпня – студенти-мешканці гуртожитків №3, №6, №7 факультетів: біологічного, соціології та управління, ЕПФК, ФКБХТ
26 серпня – всі студенти-мешканці гуртожитків №4, №2 та гуртожитку №3 та №7 факультетів: менеджменту, ФФВЗТ, ІННІ
29 серпня – студенти-мешканці гуртожитків №3 та №7 факультетів: СПП, журналістики, математичного
30 серпня – студенти-мешканці гуртожитків №3 та №7 факультетів: іноземної філології, філологічного
Прийом заяв на поселення для цьогорічних першокурсників вишу розпочнеться першого вересня:
https://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html
Чимало важливих оголошень, вказівок та інформаційних повідомлень для присутніх підготували: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор із науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, проректор із навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір, головна бухгалтерка відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Оксана Арістова, начальниця відділу виховної роботи Світлана Кондратенко та інші учасники ректорату.
Скажімо, йшлося про запрошення науково-педагогічних працівників ЗНУ покращити своє вміння користуватися під час освітнього процесу цифровими інструментами Google. Адже викладачі Запорізького національного університету навіть улітку дбають про можливість підвищити свою кваліфікацію. Часто вони беруть участь у різноманітних курсах, присвячених інноваційним засобам навчання й методикам викладання в сучасному закладі вищої освіти. Нещодавно їхній увазі запропонували онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для освіти», розроблений представниками Міністерства освіти і науки України спільно з компанією Google. Цей безкоштовний курс запровадили спеціально для педагогічних і науково-педагогічних працівників вишів. Стати його учасниками можуть всі охочі. При цьому існує можливість обрати зручний час навчання впродовж року. Звертаємо вашу увагу, що перший потік стартував 25 липня. Термін навчання – 4 тижня (30 годин – 1 кредит ECTS). Сам курс містить 5 модулів, кожен із яких складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту. Учасники отримуватимуть завдання в захищеному віртуальному просторі Google-класів. До кожної теми оприлюднюють запис лекції, а також проводять додаткову консультацію в Google Meet, під час якої учасники можуть поставити запитання тренеру та продемонструвати екрани для вирішення проблемних ситуацій. Викладання здійснюється послідовно:
- базовий рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з мобільними пристроями;
- середній рівень – для тих, хто розбиратиметься з установленим вебпереглядачем Google Chrome;
- поглиблений рівень – для учасників, мета яких – навчитися працювати з ноутбуками Chromebook.
Усі відеолекції та завдання розміщуються в Google Class, що дозволяє навчатися в асинхронному режимі в зручний для учасників курсів час. Після завершення навчання видається сертифікат, який засвідчує 30 годин підвищення кваліфікації.
Детальна інформація – за лінком: bit.ly/3PoSuvx
Форма для реєстрації: bit.ly/gwua2223r
Звертаємо увагу, що форму можна заповнювати як самостійно від викладача, пропускаючи поля щодо відповідальної особи та кількості учасників, так і надіслати колективну заявку, зазначаючи наявність системи Google Workspace for Education в домені znu.edu.ua

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини