Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ привітав старшу викладачку кафедри міського будівництва і архітектури Олену Гребенюк з ювілеєм

Колектив ЗНУ привітав старшу викладачку кафедри міського будівництва і архітектури Олену Гребенюк з ювілеєм

Колектив ЗНУ привітав старшу викладачку кафедри міського будівництва і архітектури Олену Гребенюк з ювілеєм
16.08.2022 09:21 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні ювілей ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University кафедра міського будівництва і архітектури

Шістнадцятого серпня святкує свій ювілей чарівна жінка, старша викладачка кафедри міського будівництва і архітектури Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Гребенюк.

Для Олени Володимирівни Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні – це alma mater і друга домівка. Саме Запорізький індустріальний інститут обрала дівчина для отримання вищої освіти, вступивши на будівельний факультет. У 1995 році вона завершила навчання за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» вже в Запорізькій державній інженерній академії. Там здобула кваліфікацію інженера-будівельника. Саме з тих пір і працює ювілярка: спочатку лаборанткою кафедри будівельних конструкцій, потім старшою лаборанткою кафедри міського будівництва та господарства, а з 2004 року – асистенткою. 2016-й рік приніс Олені Володимирівні можливість обійняти посаду старшої викладачки рідної кафедри. Там же працює і молодший брат ювілярки, який теж обрав для себе і цей виш, і цю професію.
Олена Гребенюк постійно підвищує свій професійний рівень, проходячи стажування в Запорізькому відділенні Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», Приватному підприємстві «Архітектурна майстерня ДОМ». Акуратна та пунктуальна, вона успішно поєднує свою роботу з виконанням обов’язків вченого секретаря кафедри. До кола наукових зацікавлень ювілярки входять особливості розрахунків залізобетонних конструкцій будівель і споруд у складних інженерно-геологічних умовах; геоінформаційні технології в містобудуванні, а також реконструкція об’єктів архітектури. І за останні роки вона мала понад 24 публікації, у тому числі разом зі студентами, яких вона постійно залучає до наукової роботи. У 2017 році в складі творчої групи кафедри Олена Володимирівна стала переможницею Міжнародного архітектурного конкурсу, який проводився Міжнародним виконавчим комітетом (IEC). А з 2018 року є дійсною членкинею Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області».
Колеги знають Олену як старанну, працьовиту, досвідчену фахівчиню, здатну впоратися з будь-яким завданням у найкоротші строки. Вона жваво цікавиться проблемами збереження модерністської спадщини, зокрема, Запорізьким модернізмом, школою Баугауз і універсальністю цього явища, залучаючи до своїх пошуків і досліджень студентів кафедри. Свою любов до рідного навчального закладу, відданість до обраної професії, ювілярка намагається передати своїм вихованцям. Колеги вітають шановну ювілярку та надсилають щирі побажання добра, миру, добробуту та здоров’я. Нехай якнайшвидше збуваються всі Ваші мрії!
Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини