Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет проводить активну профорієнтаційну роботу в соцмережах

Історичний факультет проводить активну профорієнтаційну роботу в соцмережах

Історичний факультет проводить активну профорієнтаційну роботу в соцмережах
16.08.2022 16:15 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історичний факультет ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University профорієнтаційна робота соцмережі комунікація з абітурієнтами

Літо на історичному факультеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) присвячене плідній профорієнтаційній роботі. Після завершення навчального року в ЗЗСО комунікація з абітурієнтами перейшла в площину соцмереж.

Інформація, яка розкриває етапи та організацію цьогорічного вступу, освітній потенціал і цікавинки студентського життя історичного факультету розміщується на його офіційних сторінках Facebook та Instagram. Для оптимізації комунікації з абітурієнтами створили й спеціальний Telegram-канал «Абітурієнт Істфак». Тут надається актуальна інформація зі вступної кампанії 2022 року, всесторонньо розкриваються можливості освітніх програм історичного факультету. Канал ведуть члени студентської ради історичного факультету за підтримки представників деканату. Формування кола підписників відбувалося через запрошення зацікавлених школярів під час профорієнтаційних заходів історичного факультету, потенційних абітурієнтів із бази вступників, наданої відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ. Також інформація про канал «Абітурієнт Істфак» активно поширювалася завдяки інтенсивній таргетованій рекламі, яка провадилися історичним факультетом із червня по середину серпня.
Адміністратор каналу «Абітурієнт Істфак» із липня веде активне спілкування з абітурієнтами в чаті. Вступники отримують відповіді на свої запитання, коло яких є широким: стосовно подачі заявок через електронний кабінет, порядку укладення контракту, можливостей працевлаштування після навчання за освітніми програмами та інше. Згодом планується онлайн зустріч підписників та адміністраторів каналу. З початку серпня також інтенсифікована комунікація викладачів із вступниками в телефонному форматі.
Facebook https://www.facebook.com/histfacznu
Instagram https://www.instagram.com/histfacznu/
Telegram https://t.me/histabitznu

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини