Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучаються до онлайн-вебінарів на запрошення партнерів із Університету наук і комп’ютерних технологій (University STEKOМ, Індонезія)

Представники ЗНУ долучаються до онлайн-вебінарів на запрошення партнерів із Університету наук і комп’ютерних технологій (University STEKOМ, Індонезія)

Представники ЗНУ долучаються до онлайн-вебінарів на запрошення партнерів із Університету наук і комп’ютерних технологій (University STEKOМ, Індонезія)
22.08.2022 15:48 Все Головні новини Факультети Біологічний Економічний Журналістики Економічний факультет біологічний факультет факультет журналістики ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University знайомство із культурами різних країн

Вісімнадцятого та дев’ятнадцятого 19 серпня 2022 року Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) брав участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Знайомство із культурами різних країн» на запрошення партнерів із Університету наук і комп’ютерних технологій (University STEKOМ, Індонезія). Серед запрошених спікерів були представники університетів Ефіопії, Індонезії, КНР та Мексики.

Захід відкрив Dr. Joseph Teguh Santoso, ректор Університету SТЕКОМ, який привітав учасників із різних країн світу, підкреслив особливу роль культури в розвитку національних економік. Від Запорізького національного університету спікером виступила к.е.н., доцентка кафедри між народної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Наталія Венгерська. Свою презентацію вона присвятилп сільському туризму в часи війни в Україні, основним викликам сьогодення та перспективам відбудови галузі в повоєнний період. В основу доповіді лягли дослідження зроблені в рамках проєкту 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні». Учасники вебінару високо оцінили доповідь Наталії Венгерської, зав’язалася жвава дискусія, адже міжнародна спільнота уболіває за нашу країну. Обговорювали як проблеми функціонування системи освіти України в теперішніх умовах, так і способи й терміни відбудови країни після завершення війни.
У заходах взяли активну участь науково-педагогічні працівники ЗНУ, зокрема біологічного, економічного факультетів та факультету журналістики. Окрім виступу Запорізького національного університету, учасники вебінару також мали змогу більше дізнатись про мексиканську кухню, китайську нематеріальну спадщину, в тому числі чайну церемонію, та про традиційні свята та фестивалі Ефіопії та Індонезії. Переглянути запис вебінарів можна на офіційній сторінці Університету STEKOМ на Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=bSeMI2e_U0Y


Поліна Денисенко,
в.о. начальниці відділу міжнародних зв’язків ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини