Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / У ЗНУ абітурієнти можуть отримати підтримку на всіх етапах вступу-2022

У ЗНУ абітурієнти можуть отримати підтримку на всіх етапах вступу-2022

26.08.2022 10:00

Успішне подолання етапів вступної кампанії – важливе завдання для будь-якого абітурієнта, який мріє зустріти новий навчальний рік студентом провідного закладу вищої освіти. Цей рік приніс багато хвилювань вступникам та їхнім рідним, зокрема, через численні нововведення до Умов прийому до вишів, зумовлених дією воєнного стану в Україні. Саме тому вони потребують всебічної підтримки під час вступу-2022. На таку допомогу може розраховувати кожен майбутній студент, який звернеться до представників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Дієва допомога усім, хто вступає на перший курс бакалаврату, на старші курси чи до магістратури, – це послідовна політика ЗНУ. Піклування про майбутніх вступників – серед добрих традицій вишу. Його представники, зокрема співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, всіх факультетів і коледжів, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні впродовж усього навчального року дієво співпрацюють із закладами загальної середньої освіти, закладами фахової передвищої освіти. Їхня мета – завчасно надати старшокласникам і випускникам коледжів усю необхідну інформацію, яка б дозволила не лише зробити свідомий вибір на користь певної спеціальності. Також такі профорієнтаційні зустрічі допомагають майбутнім вступникам завчасно дізнатися про особливості вступу й вибудувати вдалу стратегію проходження вступної кампанії.
- Своєчасне та в повному обсязі подання інформації про вступ – необхідний складник співпраці з майбутніми студентами вишу, – зазначає ректор Запорізького національного університету, голова приймальної комісії Микола Фролов. – Однак наша мета – надати вступникам усю потрібну їм практичну допомогу. Коли ж стало відомо, що цьогоріч для вступу потрібно складати Національний мультипредметний тест і писати мотиваційний лист, багато абітурієнтів відчули розгубленість. Так само до нас зверталися по допомогу шкільні вчителі, прагнучи отримати рекомендації, як краще підготувати учнів до вступу в нових умовах. Представники університету відразу прийшли на допомогу: на його базі провели дві онлайн-сесії із написання пробного мультитесту, а також – низку безкоштовних консультацій із предметів, які увійшли до НМТ, як для самих абітурієнтів, так і для їхніх вчителів. Крім того, на всіх факультетах і в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю. Потебні під час днів відкритих дверей вступників ознайомили з особливостями написання мотиваційних листів при вступі на всі освітні програми університету. До того ж, майбутні вступники дізналися про важливі особливості цьогорічної вступної кампанії, серед яких те, що цього року відчутно знизилися ціни за навчання на всі спеціальності вишу.
На сьогодні триває один із найважливіших етапів вступної кампанії – реєстрація електронних кабінетів вступників. У деяких із них виникають сумніви щодо того, чи зможуть вони самі впоратися з цим завданням. Інколи ж в абітурієнтів відсутній стабільний інтернет-зв'язок. У цьому випадку їм нададуть не лише інформаційну, а й практичну допомогу при зверненні до приймальної комісії ЗНУ. Відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко наголошує, що тут абітурієнтам допоможуть створити електронний кабінет вступника, а надалі – завантажити електронні копії документів. Крім того, у ЗНУ вони зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо умов вступу для пільгових категорій, зокрема для абітурієнтів, які вступають за квотою-2, для вступників із тимчасово окупованих територій й особливо небезпечних територій. Для цього вступникам необхідно завітати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 б (навчальний корпус ЗНУ №2), к. 115, або отримати усю необхідну інформацію, зателефонувавши за номерами: (061) 228-75-38, (061) 289-12-68, 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917. Також абітурієнти та їхні батьки можуть написати на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ: pk.znu.ua@gmail.com
або залишити своє запитання на офіційному сайті приймальної комісії за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html

Перед реєстрацією електронного кабінету вступника рекомендуємо ознайомитися з Правилами прийому до ЗНУ на офіційному сайті: https://pk.znu.edu.ua/4483.ukr.html
Важлива інформація для тих, хто вступає на 1 курс бакалаврату розміщена тут:
https://pk.znu.edu.ua/4484.ukr.html
Тим, хто вступає на 1 курс бакалаврату зі скороченим строком навчання або ж на 2-3 курси, варто ознайомитися з наступною інформацією:
https://pk.znu.edu.ua/4485.ukr.html
Вони також можуть звернутися до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №6, ауд. №№ 111 і 114 або зателефонувати за номером: 289-12-04.
Уся необхідна інформація для вступників до магістратури розміщена за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Також можна завітати до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №1, ауд. 38 або зателефонувати: 050-057-34-71.

Звертаємо увагу вступників з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій, що вони можуть ознайомитися з алгоритмом й особливостями вступу за лінком:
https://bit.ly/3yj9nRq

Звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 


bakalavr-1-kurs-na-osnov__-pzso.doc bakalavr-vstup-na-osnov__-molodshogo-spets__al__sta.doc