Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, фахівчиня туристичної галузі Кристина Клименко

29.08.2022 10:07 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою спеціальності «туризм» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Кристиною Клименко про роки її навчання у виші та мрію про мандри, яка втілилися в життя завдяки здобутій професії.

Ось що розповідає сама Кристина:
- Коли я закінчила 9 клас, то переді мною постало питання: «Яку професію я хочу здобути?». Проте визначилася я доволі швидко й обрала Економіко-правничий коледж ЗНУ. Після закінчення навчання в коледжі за спеціальністю «Туризм» уже не вагалася й обрала ЗНУ, вступила на кафедру туризму та готельно-ресторанноï справи. В унiверситетi я продовжила вивчати всi тонкощi спецiальностi «Туризм».
«Чому саме ЗНУ?» – на це питання я вiдповiм, що Запорізький національний університет надає студентам можливiсть прохождення практики за кордоном, що й було для мене досить важливим критерiєм у виборi закладу вищої освіти. Туризм – це багатогранне явище, яке цiкавило й захоплювало мене з самого дитинства. Мою палку любов до цієї галузі ще підсилили викладачi кафедри туризму та готельно-ресторанноï справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, за що я ïм безмежно вдячна. Завдяки практицi, яку організували представники університету, я здобула друзів і безліч знайомих не лише в рiднiй Украïнi, а й закородном.
Починаючи з 2018 року, я проходила практику в готелях Туреччини. Свiй шлях я розпочала з роботи в готелi в м. Бодрумi. Із 2019 року й до сьогоднi я працюю в готелi в Анталiï. Ця професія нiколи не дає мені сумувати, адже окрiм того, що це – безцінний досвід, це також – постiйне спiлкування з рiзними людьми, незабутнi емоцiï та виклики. Раджу всім вступникам, які мають бажання вивчати туризм і готельно-ресторанну справу, вступати до лав студентів Запорізького Найкращого університету. Це – великий крок на шляху до вашого розвитку, пізнання світу та реалізації власних амбіцій!
Відомий письменник Стiвен Кiнг говорив: «Дороги – найсильніший наркотик, який тільки існує на землі, а кожна з них веде до десятка інших». Я згодна з цим твердженням, адже якщо одного разу спробуєш подорожувати, то вже не зупинишся, бо це захоплює щоразу все бiльше.

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя представники всіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучаються до роботи й представники факультету журналістики, пресслужби вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Представники усіх факультетів університету та інженерного інституту допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:
znu.pressa@gmail.com
Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:
Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: