Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Співробітники центру культури запрошують дорослих і дітей завітати на індивідуальні заняття з вокалу та з фортепіано

Співробітники центру культури запрошують дорослих і дітей завітати на індивідуальні заняття з вокалу та з фортепіано

26.08.2022 16:15

Попри всі складнощі, зумовлені дією військового стану, представники центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не лише невтомно працюють, дбаючи про дозвілля й культурно-мистецький розвиток студентів вишу та беручи активну участь у волонтерській діяльності. Також вони приділяють чимало часу розширенню своєї діяльності, опануванню новітніх напрямків роботи.

Учасники вокальної студії центру культури – студенти всіх курсів і факультетів вишу – успішно підвищують свою виконавську майстерність під час онлайн-занять. А представники центру культури пропонують нову послугу: заняття з вокалу та фортепіано для співробітників Запорізького національного університету та їхніх дітей (від 5 років).
Індивідуальні безкоштовні заняття триватимуть із понеділка по п'ятницю на базі навчального корпусу № 2. Дізнатися про деталі та записатися на прослуховування можна в керівниці студії Наталі Пиріг за телефонним номером: 097 590 83 21.
До речі, під час онлайн-занять із вокалу під керівництвом Наталі Дмитрівни у виші підготували відео до Дня незалежності – «Гімн України від ЗНУ»: https://www.youtube.com/watch?v=mMx9GUzdc20
Пропонуємо переглянути прекрасний і патріотичний відероролик, організатором якого став центр культури ЗНУ. Вокал – від учасників вокальної студії «Кантилена». Звук забезпечив Віталій Троян, звукооператор Центру культури, а відео та монтаж – Ілля Колбасін, фахівець відділу.