Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Усіх охочих запрошують завітати до ЗНУ на благочинну виставку-продаж на підтримку воїнів «Азову»

Усіх охочих запрошують завітати до ЗНУ на благочинну виставку-продаж на підтримку воїнів «Азову»

30.08.2022 17:04

Четвертого вересня на базі інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться благочинна виставка-продаж мистецьких робіт. Її метою стане нагадування українцям і всьому світу про Маріупольський військовий гарнізон та його подвиг. Також організатори прагнуть зібрати кошти на реабілітацію повернених із полону хлопців і дівчат. 100% прибутку від проданих робіт на аукціоні та під час виставки передадуть у фонди Асоціації захисників родин «Азовсталі» та Патронатної служби «Янголи Азову».

Завітавши на цю благодійну артподію, всі охочі зможуть придбати картини, інсталяції, хенд-мейд вироби, листівки та плакати, створених небайдужими українцями. Свої роботи для продажу під час цього заходу митці надсилали з усієї країни та з-за кордону. Рідні захисників, а також діти, які перебували в бункерах «Азовсталі», також долучились до проєкту, як автори виробів. Їхні мистецькі роботи експонуватимуться й продаватимуться на заході. Зауважимо, що виставка буде цікавою як для дорослих, так і для дітей. Благодійний мистецький захід супроводжуватимуть виступи запорізьких гуртів «Banderstadt» і «Хорта». Артпроєкт реалізовується спільними зусиллями активістів Асоціації захисників родин «Азовсталі» міста Запоріжжя, волонтерськими організаціями та добровольцями, які боронять державу на запорізькому напрямку. Не залишилися осторонь від цієї важливої події й представники Запорізького національного університету.
Благодійна виставка відбудеться 4 вересня за адресою: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 226 (внутрішній дворик ІННІ ЗНУ). Початок о 16:00.
Онлайн-трансляція заходу відбудеться на YouTube-каналі віжн-радіо «На дотик».
З усіма питаннями щодо організації виставки можна звернутися на телеграм-канал: @Ярина Геращенко