Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Першого вересня в ЗНУ стартує освітній процес для старшокурсників бакалаврату та магістратури

Першого вересня в ЗНУ стартує освітній процес для старшокурсників бакалаврату та магістратури

31.08.2022 10:34

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочинається навчальний рік для студентів 2-4 курсів бакалаврату та для слухачів другого курсу магістратури першого вересня 2022 року.

Здобувачам освіти нагадують, що 2022/2023 навчальний рік розпочинається в дистанційному режимі. У ЗНУ подбали про те, щоб забезпечити кадрово, матеріально-технічно й методично цей формат освітнього процесу так, щоб студенти всіх спеціальностей отримували сучасні якісні знання. Водночас у ЗНУ приділили особливу увагу безпеці студентства й науково-педагогічних працівників. Своєю чергою, керівництво вишу звертається до здобувачів освіти з проханням відповідально ставитися до навчання. Адже саме майбутнім висококваліфікованим фахівцям, справжнім професіоналам своєї справи, яких випускає ЗНУ, в недалекому майбутньому, після Перемоги, відбудовувати нашу країну, сприяти її процвітанню й розвитку. Також студентів просять дотримуватись усіх норм поведінки під час повітряних тривог і берегти життя – своє та тих, хто поруч.
Звертаємо увагу, що перший тиждень навчання – із 1 вересня 2022 року за розкладом відповідає чисельнику. Щоб не переплутати, коли в розкладі чисельник, а коли – знаменник, підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/chiselnikZNU Крім того, в ЗНУ вже оприлюднили графік освітнього процесу на навчальний семестр. Дізнатися, коли розпочинається практика для здобувачів освіти певної спеціальності, якого числа розпочнеться сесія та скільки триватимуть канікули можна за лінком: https://t.me/srznu/2213