Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю вас із Днем знань»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю вас із Днем знань»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю вас із Днем знань»
01.09.2022 08:35 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора свято початок нового навчального року Запорізький національний університет ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) першого вересня до початку нового навчального року оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова, у якому він привітав здобувачів освіти й науково-педагогічних працівників зі святом і наголоисв на тому, що всі, хто навчає чи вчиться в ці непрості часи, – працює на майбутню Перемогу України.

Микола Олександрович звернувся до слухачів із таким натхненними словами:
- Шановні українці! Вітаю вас із великим святом – із Днем знань. Найперше, вітаю студентів і працівників Запорізького національного університету. Ми довго-довго готувались до цього дня: підготовлено все! Все, що можливо, передбачено. Ми розпочинаємо заняття. Я вважаю, що цей незвичний для нас рік буде успішним. Своєю працею ми надамо відповідь ворогу, який прийшов на нашу землю, який заважає нам жити та працювати, який намагається зруйнувати наше з вами життя. Ми даємо йому відповідь нашими успішними справами.
Шановні студенти, шановні викладачі! Я всіх вас вітаю та бажаю вам щастя, здоров’я, натхнення й того, чим завжди був відомий Запорізький національний університет: якісної та впевненої роботи. Зі святом вас!
Ознайомитися з привітанням ректорам можна за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=Uu9t-6UU_wY

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини