Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ розпочинає навчальний рік із вагомими показниками щодо результатів вступної кампанії

ЗНУ розпочинає навчальний рік із вагомими показниками щодо результатів вступної кампанії

ЗНУ розпочинає навчальний рік із вагомими показниками щодо результатів вступної кампанії
01.09.2022 11:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія освітній процес новий навчальний рік ЗНУ Запорізький національний університет освіта воєнного стану бакалаврат приймальна комісія виклики військово-політичної ситуації

У 2022 році до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вступники на бакалаврат подали до приймальної комісії 4913 заяв.

Ректор ЗНУ Микола Фролов так прокоментував перебіг цьогорічної вступної кампанії у виші:
- Щойно ознайомився з показниками кількості заяв для вступу на бакалаврат провідних ЗВО країни. Наш університет у цьому році – на 31 місці, оскільки до приймальної комісії надійшло 4913 заяв. Це – дуже високий результат, хоча й вдвічі менший, ніж минулого року. Справа в тому, що 1 заява до закладів вищої освіти в Харкові, Миколаєві чи в Запоріжжі в цьому році, враховуючи військово-політичну ситуацію в країні, вартує 10 заявам, поданим до ЗВО Заходу України чи Києва. Порівнювати заклади за кількістю заяв просто некоректно. Але велика сила інерції!
Я в захваті від спільної злагодженої роботи під час війни працівників нашого університету, в цих важких для Запоріжжя та Запорізького регіону умовах. Наш університет не тільки вистояв, пройшовши через складні випробування, а починає новий навчальний рік із високо піднятою головою та великим бажанням підтвердити високий статус національного закладу новими досягненнями. Вітаю всіх з початком нового навчального року!


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини