Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій навчальний рік розпочали онлайн-заняттям «Ми українці: честь і слава незламним!»

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій навчальний рік розпочали онлайн-заняттям «Ми українці: честь і слава незламним!»

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій навчальний рік розпочали онлайн-заняттям «Ми українці: честь і слава незламним!»
02.09.2022 10:42 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій освітній процес початок навчального року виховна робота виклики воєнного часу

Цього року до Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на перший курс вступили 126 студентів, із них 11 – внутрішньо переміщені особи. Першого вересня їх привітали з початком нового навчального року в онлайн-форматі.

«Нові часи диктують нам нові правила життя. Як би нам не хотілося, щоб все лишилося по-старому, але маємо виходити з реалій сьогодення. Тому задля безпеки студентів у період дії воєнного стану свято на честь Дня знань організували в онлайн-форматі», – із такими словами звернулися представники коледжу до здобувачів освіти в перший день навчання. Привітавши першокурсників, вони зауважили, що відтепер коледж має 126 нових друзів. Після офіційної частини й привітання від адміністрації закладу освіти для студентів усіх груп провели спільне перше онлайн-заняття на тему «Ми українці: честь і слава незламним!».
Попри те, що виховні заходи в онлайн-форматі проводити особливо складно, куратори всіх груп виявили неабияку креативність та організували цікавий і сучасний перший урок у новому навчальному році. Уся велика родина Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ подякувала Збройним силам України за можливість навчатися у вільній Україні. Викладачі та студенти запевнили, що з нетерпінням чекає на Перемогу нашої держави над агресором.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини