Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на курси підготовки до вступної кампанії

ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на курси підготовки до вступної кампанії

ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на курси підготовки до вступної кампанії
28.09.2022 14:29 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на 8-місячні курси підготовки до вступної кампанії. Форма навчання на курсах – дистанційна. Початок прийому заяв – 22 серпня 2022 року. Тривалість занять – із 3 жовтня до 21 травня 2023 року.

Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки. Підготуватись можна з одного або кількох предметів. Перелік предметів, за якими можна підготуватись:
- Українська мова та література
- Історія України
- Англійська мова
- Математика
- Дизайн
- Архітектура
За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу-2022 на спеціальності «Середня освіта (Математика)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Середня освіта (Фізика)», «Середня освіта (Інформатика)», «Біологія», «Екологія», «Хімія», «Фізика та астрономія», «Прикладна фізика та наноматеріали», «Математика», «Лісове господарство», «Галузеве машинобудування», «Металургія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Будівництво та цивільна інженерія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Цивільна безпека», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Електроніка», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Мікро- та наносистемна техніка», випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів під час вступу вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво. Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів. Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.
Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:
- заяву про зарахування на підготовчі курси,
- ксерокопію паспорта,
- копію квитанції про оплату.
Вартість за весь період навчання за один предмет 810 грн, зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету, заповнивши відповідну форму за лінком:
https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=86

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96,
e-mail: vdpp_znu@ukr.net
телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини