Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ відбувся мистецько-благодійний захід на підтримку захисників «Азовсталі»

На базі інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ відбувся мистецько-благодійний захід на підтримку захисників «Азовсталі»

На базі інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ відбувся мистецько-благодійний захід на підтримку захисників «Азовсталі»
06.09.2022 10:11 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут ім Ю Потебні ЗНУ благодійна акція Асоціація родин захисників Азовсталі

Четвертого вересня на території інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся благодійно-мистецький захід на підтримку героїв «Азовсталі». Проєкт утілила в життя Асоціація родин захисників «Азовсталі».

Мета заходу – нагадати українцям і всьому світу про Маріупольський військовий гарнізон, а також зібрати кошти на реабілітацію воїнів, яких повернули з полону. Увесь прибуток від проданих під час аукціону та проведення виставки робіт передадуть у фонди Асоціації родин захисників «Азовсталі» та Патронатної служби «Янголи Азову». Під час заходу гості могли придбати картини, інсталяції, handmade-вироби, листівки та плакати від небайдужих людей. Свої роботи митці надсилали з усієї країни та світу. Загалом на заході представили близько 500 робіт. Рідні захисників, а також діти, які перебували в бункерах «Азовсталі», долучились до проєкту як автори виробів.
Благодійний мистецький захід супроводжувався виступами запорізьких гуртів «Banderstadt», «Хорта» та «Sabina Safarli». А спеціальним гостем і хедлайнером події став випускник ЗДІА (Запорізької державної інженерної академії, тепер – інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ), заслужений артист України Арсен Мірзоян. Розповідаючи про участь у благодійному вечорі, він зазначив, що вже проводив подібні заходи в інших містах України: «Запоріжжя – моє рідне місто, і тому я за нього переймаюся. Такими заходами ми маємо нагадувати, що хлопці в полоні. Це – дуже серйозне питання, а інформації дуже мало. Усі мають називати речі своїми іменами, а не вигадувати якісь міфи», – підкреслив він.
Артпроєкт реалізували спільними зусиллями активістів Асоціації захисників родин «Азовсталі» міста Запоріжжя, волонтерських організацій та добровольців, які боронять державу на запорізькому напрямку. А загальну суму зібраних коштів організаторка заходу Ярина Геращенко обіцяла оприлюднити найближчими днями на своїй сторінці в Інстаграм. Серед учасників й організаторів заходу були й представники Запорізького національного університету. зокрема, вони завітали на виставку, аби таким чином підтримати українських воїнів-героїв. Про яких не повинен забувати світ.
Відеозапис заходу можна подивитися на YouTube-каналі віжн-радіо «Na Dotyk» за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=vmhznO3eGzg
Переглянути фотогалерею із заходу можна за лінком:
https://bit.ly/3cStLlV

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини