Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Для співробітників ЗНУ та їхніх дітей організовують індивідуальні заняття з вокалу та гри на фортепіано

Для співробітників ЗНУ та їхніх дітей організовують індивідуальні заняття з вокалу та гри на фортепіано

03.01.2023 13:37

Культура й гармонійний розвиток особистості – завжди на часі. Таким принципом керуються в своїй діяльності представники центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, на сьогодні вони пропонують нову освітньо-мистецьку послугу: науково-педагогічні працівники й співробітники вишу, а також їхні діти (віком від 5 років) можуть безкоштовно відвідувати заняття з вокалу та гри на фортепіано.

Індивідуальні заняття триватимуть із понеділка по п'ятницю на базі навчального корпусу № 2. Дізнатися про деталі та записатися на прослуховування можна в керівниці вокальної студії «Кантилена» Наталі Пиріг за телефонним номером: 097 590 83 21.
Упродовж багатьох років учасники студії – студенти всіх курсів і спеціальностей ЗНУ – під керівництвом Наталі Дмитрівни успішно розвивали свої мистецькі таланти. Яскравим свідченням їхніх досягнень стали численні перемоги не лише на університетських конкурсах, але й на творчих змаганнях обласного й всеукраїнського рівнів. Вони посідали почесні місця, отримували Гран-Прі, ставали переможцями й лауреатами. Журі таких конкурсів неодноразово схвально відзначало як мистецький талант слухачів студії, так і техніку виконання. Тож усі охочі представники ЗНУ, завдяки турботі керівництва вишу та співробітників університетського центру культури, мають змогу розвинути власний талант або допомогти в цьому своїм дітям.
Аби завжди бути в курсі важливих подій, організованих співробітниками центру культури ЗНУ, завітати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33-А (IV корп., к. 111/114б) або зателефонувати: за номерами: (061) 228 -75-80; моб.: (099) 642 -16-11, (097) 81-62-383.
Також про майбутні заходи можна дізнатися, слідкуючи за сайтом центру культури та його сторінками в соцмережах.
Сайт: https://bit.ly/3BmbWVW
E-mail: culture.znu@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/culture.znu
Instagram: https://www.instagram.com/culture.znu/
Telegram: @cultureznu