Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для майбутніх фахівців галузі туризму та готельно-виробничої справи розпочалася практика

Для майбутніх фахівців галузі туризму та готельно-виробничої справи розпочалася практика

Для майбутніх фахівців галузі туризму та готельно-виробничої справи розпочалася практика
09.09.2022 09:05 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра туризму та готельно-ресторанної діяльності освітній процес онлайн практика міжнародна діяльність угоди парт

Для студентів 3-4 курсів спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 2022/23 навчальний рік розпочався з проходження виробничої практики. Здобувачі освіти під час настановчої конференції отримали вичерпні пояснення щодо її алгоритмів, також їх ознайомили з рекомендаціями щодо виконання завдань.

Варто відзначити, що на сьогодні частина студентів проходить виробничу практику за кордоном у Болгарії, в Італії чи на Північному Кіпрі. Це стало можливим завдяки угодам про співробітництво, які уклали представники кафедри ткризму та готельно-ресторванної справи ЗНУ. Інші здобувачі освіти в рамках проходження практики беруть участь у волонтерському проєкті «HoReCa Angels», а дехто виконує завдання керівників практики в дистанційному форматі.
Як зазначають представники факультету фізичного виховання, здоровя та туризму ЗНУ, на жаль, дія воєнного стану, зумовлена повномасштабним військовим вторгненням російської федерації, не дає можливості організувати офлайн проходження виробничої практики у межах нашої країни. Однак науково-педагогічні працівники висловили сподівання, що дуже скоро ситуація зміниться.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини