Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерський центр ЗНУ розпочав співпрацю з Економіко-правничим фаховим коледжем

Волонтерський центр ЗНУ розпочав співпрацю з Економіко-правничим фаховим коледжем

Волонтерський центр ЗНУ розпочав співпрацю з Економіко-правничим фаховим коледжем
14.09.2022 11:21 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж волонтерський центр освітній процес практика волонтерство

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) докладає усіх зусиль для того, аби його вихованці/вихованки отримали якісну освіту. Попри всі складнощі сьогодення, пов’язані з умовами дії воєнного стану, тривають не лише онлайн-лекції, але й забезпечується можливість здобувати потрібні практичні навички.

 

Для цього керівництво ЕПФК постійно розширює перелік баз практик. Так, нещодавно представники/представниці коледжу домовилися про співпрацю з волонтерським центром, який діє на базі ЗНУ з перших днів повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію України. Серед пріоритетів волонтерів/ волонтерок вишу – допомога Збройним силам України й надання підтримки вимушено переміщеним особам й іншим вразливим категоріям. Тут завжди багато роботи для небайдужих, які ладні об’єднати зусилля задля наближення Перемоги. Тому волонтерський центр став чудовою базою для проходження практики. Своєю чергою, дівчата та хлопці дуже відповідально поставилися до отриманих завдань, вони продуктивно працюють разом з іншими. Волонтерський центр подякув керівництву Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ за підготовку помічників і висловив сподівання на довгу та вмотивовану співпрацю.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини