Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / У ЗНУ 15 вересня відбудеться чергове заселення до гуртожитків

У ЗНУ 15 вересня відбудеться чергове заселення до гуртожитків

14.09.2022 11:37

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), напередодні 15 вересня – дня організованого поселення до гуртожитків студенток/студентів, які в цьому році поселяються вперше, – нагадали про оптимальний алгоритм дій.

 

Необхідно зважати на те, що направлення на поселення вже розіслані на електронні адреси, вказані під час реєстрації. Треба обов’язково перевірити свої електронні скриньки й отримати необхідні документи. Згодом роздрукувати направлення з пошти та мати при собі ручку з синьою пастою.

15 вересня поселення триватиме з 9:00 до 15:00. Обідня перерва – 12:00-12:45. Якщо здобувачам/здобувачкам освіти необхідно поділити оплату за проживання на кілька частин, це можна зробити в навчальному корпусі № 4, каб. 104. Помітка про стан здоров’я виставляється у здоровпункті – 6 корпус (вхід із торця будівлі). Якщо студенти/студентки мають пільги щодо оплати за проживання, документи, які підтверджують цей статус, необхідно завірити у відділі кадрів (навчальний корпус № 1, каб 58а/59).

Студентам/студенткам, які поселяються в гуртожитки №№ 2, 3 та 6, необхідно пройти інструктаж із користування газовим приладдям. Він триватиме з 9:30 до 11:00 в навчальному корпусі № 2, каб 139 (читальна зала). Укласти договір найму житлового приміщення необхідно в гуртожитку № 3, каб. 202. Сфотографуватися для перепустки та отримати конверт на поселення необхідно в гуртожитку № 3, каб. 414. На завершення процедури поселення потрібно отримати ключі від кімнати в завідувачки свого гуртожитка.

У випадку, якщо студент/студентка не отримали направлення на електронну адресу або мають питання щодо поселення, можна звертатися до боту відділу виховної роботи t.me/feedbackznu_bot

Обов’язково вказувати ПІБ. Також можна написати листа на електронну адресу: gurt03@ukr.net