Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП знайомлять 1 курс із вишем

На факультеті СПП знайомлять 1 курс із вишем

На факультеті СПП знайомлять 1 курс із вишем
16.09.2022 11:32 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології центр культури освітній процес організаційна зустріч екскурсія музей бібліотека

Напередодні початку навчального року для здобувачів і здобувачок освіти першого курсу, який стартує 19 вересня, на всіх факультетах і в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні організували низку організаційних зустрічей. Під час них триває знайомство з керівництвом вишу й факультетів. Йдеться про особливості навчання в університеті, огляд – віртуально чи в режимі офлайн – навчальних корпусів, аудиторій, музеїв і бібліотек вишу. Так, 15 вересня на базі навчального корпусу № 8 зустрілися науково-педагогічні працівники/працівниці факультету соціальної педагогіки та психології та його 1 курс.

 

Знайомство із факультетом, який стане рідним на найближчі роки, розпочалося в актові залі навчального корпусу № 8. Свято відкрила студентська хореографічна постановка під керівництвом Кузьміна К.С. Ті, хто обрали для себе фах, пов'язаний із театральним мистецтвом, змогли наочно переконатися, якого професійного рівня вони досягнуть за якийсь час. Присутні на заході переглянули відеозвернення ректора Фролова М.О., який привітав 1 курс і зазначив, що вони зробили правильний вибір на користь флагмана освіти – Запорізького національного університету. Урочистості організаційній зустрічі надали відеозаписи Гімну України та Гімну ЗНУ, які пролунали у виконанні вокальної студії «Кантилена» центру культури ЗНУ.

Привітали студентів і студенток в.о. декана факультету СПП Козич І.В. та завідувачі кафедр Губа Н.О., Сущенко Л.О., Заверико Н.В., Локарєва Г.В., Чемерис Г.Ю. Їм розповіли про особливості навчання на різних спеціальностях факультету, актуальність професій, які тут здобувають, перспективи, створені в університеті для наукової та волонтерської діяльності, про академічний обмін і перспективи працевлаштування. Першокурсники й першокурсниці познайомилися зі своїми кураторами, відвідали екскурсію студмістечком, музей ЗНУ та наукову бібліотеку. Попри те, що через дію воєнного стану навчання поки що триватиме в режимі онлайн, перший день в університеті на факультеті соціальної педагогіки та психології став насиченим і сповненим яскравих емоцій.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини