Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували свято для 1 курсу

У ЗНУ влаштували свято для 1 курсу

У ЗНУ влаштували свято для 1 курсу
19.09.2022 09:44 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури вокальна студія привітання ректора студентська рада свято освітній процес початок навчального року

Дев’ятнадцяте вересня 2022 року стало особливою датою для всіх, чиє життя пов’язане із Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National Universityм). Цього дня 1 курс розпочав своє навчання, приєднавшись до великої й дружної університетської родини. Попри те, що через складнощі воєнного часу поки що освітній процес в університеті триває в онлайн-режимі, у виші підготували урочисту подію з нагоди початку нового етапу – «Твоя перша святкова пара», до якої мали змогу приєднатися всі охочі.

 

«Запорізький національний університет радий вітати у своїх лавах нових першокурсників і першокурсниць! На жаль, цього року ми вимушені починати освітній процес у дистанційному форматі. Але разом із тим, зараз, як ніколи раніше, ми зобов'язані продовжувати свою роботу, і сьогодні наш фронт – освітній. 19 вересня – новий етап вашого життя: початок навчання в ЗНУ. Спільнота вишу докладе всіх зусиль для вашого професійного й особистісного розвитку. Навчання – це старт вашої кар’єри та нашої спільної мети – розбудова сильної та квітучої України. Бажаємо легкого й цікавого навчання, нових друзів і незабутнього студентського життя. До нових звершень, 1 курсе!», – із такими сердечними словами звернулися до присутніх під час свята.

Відповідальний за його проведення – центр культури – оприлюднив відеозвернення ректора ЗНУ Миколи Фролова. У своєму виступі Микола Олександрович запевнив, що спільнота вишу доклала всіх зусиль, аби якісно підготуватись до початку нового навчального року. «Як ректор я вдячний вам, що ви обрали саме Запорізький національний університет, хоч мали значний вибір закладів вищої освіти. Це свідчить, що ми ефективно розвиваємося та набираємо обертів», – зазначив він. Ректор наголосив, що в ЗНУ створені всі умови не лише для здобуття якісної вищої освіти, а й для наукового, творчого, спортивного розвитку. Він побажав успішного навчального року.

Свято продовжилося Гімном України у виконанні учасниці вокальної студії центру культури, студентки факультету журналістики Вероніки Біля та Гімном Запорізького національного університету у виконанні вокаліста творчої студії центру культури вишу, студента історичного факультету Максима Власенка. До привітань приєдналися заступниця голови студентської ради ЗНУ, волонтерка Аліна Воробко й королева конкурсу краси та таланту «Miss University», волонтерка Аліна Літвінюк. Вони запевнили, що велика студентська родина завжди рада кожному: тут усі знайдуть підтримку й умови для всестороннього розвитку. Завершилося свято кліпом-кавером на пісню «Ми з України» від студії центру культури ЗНУ. Проникливі слова пісенної композиції пролунали на фоні відеозамальовки, присвяченої університетським корпусам. У відеоряді використали кадри зі зйомок із попередніх Днів знань та інших масштабних святкових заходів у ЗНУ, аби показати дружність студентської спільноти університету, її завзятість і патріотизм.

 

Ознайомитися із відеозаписом свята можна за лінком: https://bit.ly/3Lmj9Zr

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини